حمام و سرویس بهداشتی

آشنایی با جای دستمال کاغذی دستشویی

معرفی جای دستمال کاغذی دستشویی

با شنیدن نام جای دستمال کاغذی دستشویی به درستی متوجه خواهید شد که این وسیله‌ی پرکاربرد مخصوص دستشویی است و برای نگهداری دستمال کاغذی از آن استفاده می‌شود. استفاده از دستمال کاغذی در سرویس بهداشتی بسیار رایج است و همه‌ی افراد از آن بهره می‌برند. در این مقاله می‌خواهیم در مورد جای دستمال کاغذی و ویژگی‌های آن با شما صحبت کنیم سپس نکات مهمی که برای خرید آن وجود دارد را با شما در میان می‌گذاریم که بتوانید یک جای دستمال کاغذی استاندارد و مناسب تهیه کنید.

حمام و سرویس بهداشتی قسمت‌های مهمی در منزل هستند که باید به دکوراسیون آن‌ها توجه شود و همواره زیبا و تمیز باشند. اگر می‌خواهید حمام و سرویس بهداشتی زیبا و مدرنی داشته باشید ، باید بهترین و زیباترین لوازم را برای آن تهیه کنید و آن‌ها را در جای مناسب خود قرار دهید. با قرار دادن دستمال کاغذی درون جای دستمال کاغذی دستشویی ، دستمال‌ها را از آلودگی‌هایی که در محیط وجود دارد دور کنید. همانطور که می‌دانید استفاده از دستمال کاغذی در سرویس بهداشتی بسیار پرکاربرد است و یکی از ملزومات در سرویس بهداشتی می‌باشد. جای دستمال کاغذی در انواع گوناگونی ساخته شده است که انتخاب آن‌ها بستگی به سلیقه و نوع دکوراسیون شما دارد.

پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل 6657W
پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل 6657W

درست است که جای دستمال کاغذی دستشویی یک وسیله‌ی تقریبا کوچک است اما تاثیر بسیار بزرگی دارد و باید به آن توجه شود. همانطور که می‌دانید دستمال کاغذی دستشویی به صورت رول می‌باشد که استفاده از آن بسیار راحت است و جای دستمال کاغذی هم یک میله دارد که بتوانید رول دستمال را داخل آن قرار دهید و به راحتی از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید جای دستمال کاغذی دستشویی

اگر قصد خرید جای دستمال کاغذی دارید ، بهتر است به نکات مهمی که گفته می‌شود توجه کنید که بتوانید یک جای دستمال کاغذی استاندارد و مناسب تهیه کنید. برخی از این نکات به صورت زیر می‌باشند:

 • جای دستمال کاغذی دستشویی باید به نحوی باشد که دستمال‌ها را از آلودگی که در محیط وجود دارد دور کند.
 • توجه داشته باشید که جای دستمال کاغذی به نحوی باشد که از تماس دست با سایر دستمال‌ها جلوگیری کند و مانع از مرطوب شدن سایر دستمال‌ها شود. مرطوب شدن دستمال‌ها باعث می‌شود که آلودگی‌ها رشد کنند و به سلامت افراد آسیب برسانند.
 • با توجه به اینکه این جای دستمال در محیط مرطوب دستشویی قرار می‌گیرد ، باید ضد آب باشد و بعد از مدتی ظاهر آن تغییر نکند. با خرید یک جای دستمال کاغذی دستشویی ضد آب ، به راحتی می‌توانید آن را تمیز کنید و بشویید و نگرانی بابت خراب شدن آن نداشته باشید.
 • قیمت جای دستمال کاغذی هم یکی از عوامل مهمی می‌باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است از خرید لوازم خیلی گران پرهیز کنید و لوازم با کیفیت را با قیمت مناسبی خریداری نمایید. در قسمت‌های بعدی یک پیشنهاد فوق العاده برای شما خواهیم داشت که با بهره گیری از آن می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین لوازم را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.
 • ظاهر زیبا هم یکی دیگر از مواردی می‌باشد که مورد توجه همگان قرار می‌گیرد. همه‌ی افراد زیبایی را دوست دارند و برای خرید کوچک‌ترین لوازم هم به ظاهر آن توجه می‌کنند و سعی می‌کنند بهترین و زیبا‌ترین لوازم را داشته باشند.
 • برند هم یکی از نکات مهمی می‌‌باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. به این صورت که با خرید یک محصول که دارای برند معتبری می‌باشد از کیفیت ، کارایی و ماندگاری آن مطمئن خواهید شد.

بهتر است به نکات گفته شده توجه کنید و برای خرید جای دستمال کاغذی دستشویی از این نکات بهره بگیرید و یک محصول فوق العاده بخرید.

نکات مهم برای نصب جای دستمال کاغذی

بعد از اینکه با نکات مهم برای خرید جای دستمال کاغذی دستشویی آشنا شدید بهتر است با نکات مهمی که برای نصب آن مورد نیاز است هم آشنا شوید. همانطور که می‌دانید همه‌ی وسایل و لوازم اگر در جای درست و مناسب خود قرار گیرند ، به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اگر در جای مناسب نباشد ممکن است اصلا از آن‌ها استفاده نشود.

به طور مثال بهتر است بدانید که بهترین مکان برای نصب جای دستمال کاغذی دستشویی ، نزدیک به شیر آب می‌باشد. توجه داشته باشید که جای دستمال کاغذی نباید در ارتفاع بالایی باشد ، بلکه ارتفاع استاندارد برای نصب کردن آن تقریبا 65 سانتی متر از کف می‌باشد.

ارتفاع جای دستمال باید به نحوی باشد که دسترسی به آن راحت باشد و بدون تغییر مکان بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

معمولا لوازمی که برای نصب لازم است را همراه با جای دستمال کاغذی در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهند. منظور از وسایل مورد نیاز همان پیچ و رول‌پلاک می‌باشد که معمولا همراه با محصول است که به کمک آن‌ها می‌توانید این وسیله‌ی کاربردی را نصب کنید.

با استفاده از مته می‌توانید دیوار مورد نظر را سوراخ کنید. البته بهتر است از سوراخ کردن سرامیک‌ها خودداری کنید و این کار را در قسمتی که بین سرامیک‌ها می‌باشد انجام دهید. بعد از سوراخ کردن قسمت مورد نظر رول‌پلاک را درون سوراخ قرار دهید و به کمک پیچ ، جای دستمال کاغذی دستشویی را نصب کنید.

توجه داشته باشید که جای دستمال کاغذی را می‌توانید با سایر لوازم سرویس بهداشتی خود ست کنید و یک دکوراسیون حرفه‌ای و بی نظیر داشته باشید که توجه همه را به خود جلب کند. فراموش نکنید که توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی مانند توجه به دکوراسیون منزل می‌باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

جای دستمال کاغذی دلفین مدل 6002
جای دستمال کاغذی دلفین مدل 6002

جای دستمال کاغذی دستشویی دلفین

حال نوبت به معرفی یک جای دستمال کاغذی مدرن و با کیفیت می‌رسد که با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. دلفین ایران در زمینه ساخت محصولات بهداشتی با کیفیت و بی نظیر فعالیت می‌کند و همواره محصولات خود را با قیمتی به صرفه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این شرکت به خوبی توانسته است در میان دل‌های مردم جا باز کند و بهترین محصولات را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

شرکت دلفین محصولات بسیار زیادی تولید می‌کند که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند:

همه‌ی محصولات دلفین در انواع گوناگونی ساخته شده‌اند و تنوع بسیار زیادی دارند که مشتری‌ها بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به عنوان مثال در این قسمت شما را با انواع گوناگونی از جای دستمال کاغذی دستشویی دلفین آشنا خواهیم کرد که به صورت زیر می‌باشند:

1. جای دستمال کاغذی مدل 7857AB

این نوع جای دستمال کاغذی دستشویی دلفین از جنس زینک ساخته شده است ، رنگ آن زیتونی است ، محفظه برای نگهداری دستمال ندارد ، دارای یک پایه زیبا برای نصب کردن می‌باشد و زیبایی آن مورد توجه همگان قرار می‌گیرد.  این نوع جای دستمال کاغذی در عین سادگی که دارد ، بسیار زیبا و شیک است.

پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل 7857AB
پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل 7857AB

2. جای دستمال کاغذی دستشویی مدل K05-al

این نوع جای دستمال کاغذی دستشویی دلفین از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، در رنگ‌های سفید و نقره‌ای وجود دارد ، پیچ و رول‌پلاک همراه خود دارد ، محفظه‌ی زیبایی برای قرار دادن دستمال دارد و به راحتی می‌توانید دستمال مورد نظر خود را از آن خارج کنید.

پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل K05-al
پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل K05-al

3. جای دستمال کاغذی دستشویی مدل Larens-304

این نوع جای دستمال هم از استیل ضد زنگ ساخته شده است و در محیط مرطوب سرویس بهداشتی به خوبی دوام می‌آورد و خراب نمی‌شود ، در رنگ‌های سفید ، کروم مات و طلایی ساخته شده است که هر کدام از آن‌ها زیبایی خاصی دارند و طرفداران خاص خود را دارند. توجه داشته باشید که این جای دستمال دارای یک محفظه مقاوم و ماندگار می‌باشد که به خوبی از دستمال‌ها محافظت می‌کند.

4. جای دستمال کاغذی دستشویی مدل K18-C

این نوع جای دستمال کاغذی دستشویی دلفین ظاهر بزرگ‌تری نسبت به بقیه دارد ، استحکام بالایی دارد ، به راحتی می‌توانید آن را نصب کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

مزیت‌های استفاده از جای دستمال کاغذی

استفاده از جای دستمال کاغذی دستشویی هم مانند هر وسیله‌ی دیگری مزیت‌های خاص خود را دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌‌باشند:

 • دکوراسیون شما را زیباتر از قبل می‌کند.
 • از انتقال آلودگی جلوگیری می‌کند.
 • به پاکیزگی و سلامتی شما کمک می‌کند.
 • محیط را منظم و مرتب نشان می‌دهد.
 • با وجود این جای دستمال کاغذی ، به راحتی می‌توانید به شست و شوی محیط بپردازید و آن را تمیز کنید.
 • دستمال کاغذی‌ها را از آلودگی و رطوبت محیط دور می‌کند.

با توجه به مزیت‌هایی که گفته شد ، بهتر است از این جای دستمال استفاده کنید و زیبایی محیط خود را چند برابر کنید و همواره سعی کنید یک دکوراسیون مدرن و زیبا داشته باشید که مورد توجه همه قرار گیرد.

برای خرید این محصولات می‌توانید به سایت معتبر دلفین ایران مراجعه نمایید و از محصولات بی نظیر آن دیدن کنید و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسبی بخرید.

با خرید محصولات دلفین ، همراه همیشگی یک محصول را تجربه کنید و محصولات با کیفیت را بدون واسطه و با قیمتی مناسب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *