حمام و سرویس بهداشتی

13 آینه حمام زیبا

بزرگ یا کوچک، آینه‌ها یک نقطه کانونی در دکور حمام هستند. حتی در حمام‌های کوچک نیز یک آینه بزرگ می‌تواند به خوبی استفاده شود. آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و حس بزرگ بودن فضا را منتقل می‌کنند و حمام‌های تاریک را روشن و زیبا می‌کنند. همچنین می‌توان از آینه‌ها را پنهان کردن عناصری مانند یک کابینت بزرگ استفاده کرد و یا جنبه دکوری به فضا داد، مانند یک قطعه نقاشی دیواری.

آینه بدون قاب نور فضا را بهبود می‌بخشد.

استفاده آینه بدون قاب در آینه زیبا حمام

می‌توانید برای یک کانتر یکپارچه از یک آینه بدون قاب همانند آنچه در این تصویر می‌بینید استفاده کنید. این آینه که بالای سینک دوگانه قرار گرفته است فضا را متعادل کرد و با انعکاس سایر المان‌های موجود در فضا، فضا را لوکس‌تر نشان می‌دهد. پنجره عمودی را نیز بزرگ‌تر و بهتر نشان داده و بافت و مد به فضا اضافه کرده است. یک آینه حمام زیبا بدون قاب را در حمام خود امتحان کنید.

یک آینه قاب‌شده فضای کوچک را تکمیل می‌کند.

آینه قاب‌شده برای فضای کوچک

آینه‌های قاب‌شده جنبه دکوری به فضا می‌دهند. قاب‌ها از قاب‌های ساده با خطوط صاف تا قاب‌های بزرگ و مزین و کارشده متفاوت هستند. هرچه آینه دارای جزییات بیشتری باشد سنگین‌تر به نظر می‌رسد. آینه‌های مطرح مانند آنچه در این تصویر وجود دارد برای استفاده در فضاهایی که قرار است آینه نقطه کانونی باشد عالی هستند. در اینجا قاب مشکی آینه در تضاد با رنگ سفید موجود در فضا است و اگر نباشد دکور حمام کاملا خنثی خواهد بود. سینکی که بر دیوار نصب شده است به کمک سایه سنگین‌تر آینه، متعادل‌تر به نظر می‌رسد.

یک ست آینه مرمری جنبه معاصر بودن به فضا می‌دهد.

ست آینه مرمری در اینه حمام زیبا

در این فضا آینه بزرگ واقعا تعریف‌کننده فضا است. توجه کنید که آینه چطور تا زیر میز توالت شناور امتداد دارد و حس گسترده بودن به فضا می‌دهد. این آینه بزرگ و بدون قاب درون یک دیوار مرمری قرار گرفته که تاثیر بیشتری داشته باشد. به محض ورود به فضا جلوه‌ای زیبا و همسان و دلباز به شما خوشامد می‌گوید که نتیجه انتخاب آینه حمام زیبا است.

یک آینه بزرگ گرد فضا را سنتی می‌کند.

آینه بزرگ گرد در آینه حمام زیبا

این حمام سنتی دارای یک آینه گرد شیک است که با تعادل در کنار خطوط کاشی قرار گرفته است. این اینه که قاب گرد زیبایی نیز دارد بر میز توالت مشکی و کانتر مرمری سفید تاکید دارد. شکل آینه دقیقا مانند اندازه آینه می‌تواند جلوه‌های متفاوتی به دکور حمام بدهد، همان‌طور که در اینجا نیز مشخص بود.

یک آینه سرتاسری فضا را بزرگ نشان می‌دهد.

آینه سرتاسری

با استفاده از یک آینه بزرگ و بدون قاب که در پشت میز توالت و سینک و در فاصله لبه دو دیوار قرار گرفته باشد فضا را بسیار بزرگتر نشان می‌دهد. این حمام نشان می‌دهد که چگونه با انتخاب عاقلانه یک آینه می‌توان فضا را بزرگتر نشان داد. در این حمام کوچک، این آینه که بین دو دیوار و سقف قرار گرفته است باعث شد بیننده فکر کند آینه از اول جزیی ذاتی از فضا بوده است.

یک آینه مزین با نور پس‌زمینه احساس فرانسوی بودن را منتقل می‌کند.

آینه با نور پس زمینه

همه چیز در این حمام به خاطر انتخاب آینه حمام زیبا، زنده به نظر می‌رسد. میز توالت، لوستر و البته آینه با نور پس‌زمینه که نور را به فضا وارد می‌کند و فضا را مسحورکننده می‌کند. باقی اتاق که رنگ‌هایی خنثی دارند، ساده است و باعث می‌شود تمرکز بصری روی المان‌های دکوری باشد که توجه چشم را جلب می‌کنند.

یک آینه قاب‌شده بزرگ منعکس کننده یک فضای سفید

آینه قاب شده بزرگ

این حمام روشن، دارای جزییات دارای یک آینه بزرگ قاب‌شده در زیر یک سقف شاه‌نشین است. قاب هم‌رنگ با میزتوالت است و باعث شده آینه در الحاق با فضا به صورت یک کل به نظر برسد. رنگ سفیدی که از آینه منعکس می‌شود نور و روشنایی مازادی به فضا می‌دهد. این فضا برای سرحال شدن عالی است.

آینه‌ای با قاب برنجی در مقابل یک دیوار آبی پترن‌دار(دارای الگو)

آینه با قاب برنجی

برنج برگشته است! و هنگامی که هم در قاب آینه و هم در لامپ‌ها استفاده شده است مسحورکننده شده است. رنگ طلایی در کنار الگوی آبی شکل کاغذ دیواری حالت منحصر به فردی به فضا داده است و یک میز توالت متعارف سفید با یک کانتر بتنی تمرکز را روی دیوار عقبی نگه داشته است و باعث شده آینه در فضا بدرخشد.

یک آینه حمام زیبا بزرگ معرف یک حمام مینیمال است.

حمام مینیمال در آینه حمام زیبا

یک آینه بدون قاب کاملا برای این حمام فوق مینیمال مناسب است. رنگ سیاه برای حمام متعارف نیست اما به کمک سقف سفید، سینک سنگی معلق و کف سفید، تضاد و زیبایی خاصی به حمام داده بدون آنکه بر حمام غلبه کند. به لبه کارشده سقف که جزییات زیبایی به فضا افزوده است دقت کنید.

یک آینه قاب شده سه‌تایی به فضا ساختار می‌دهد.

آینه سه تایی

اینکه مرمر و برنز به خوبی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند در این حمام ثابت شده است. در اینجا تیم طراحی از لوازم جانبی و لوازم سینک که مطابق سبک تقلید از گذشته نزدیک هستند، در کنار سنگ مرمر زیبا و پیش‌ساخته استفاده کرده است. تایل کف این حمام هم از نظر شکل و هم الگو جذاب است و با رگه‌های نرم و مشابه با کانتر سینک هم‌خوانی دارد. به جای یک آینه بدون‌قاب و بزرگ سرتاسری، طراحی از یک آینه سه‌گانه استفاده کرده تا با آینه حمام زیبا جذابیت بصری و ساختاری بیشتری به فضا بدهد.

آینه‌های دارای لامپ LED تامین کننده نور و مقیاس هستند.

آینه با لامپ ال ای دی در آینه حمام زیبا

این سینک بزرگ با چند آینه بزرگ که در میانشان لامپ LED وجود دارد و با تایل شیشه‌ای قاب شده‌اند، الحاق شده است. طراح از مواردی استفاده کرده که همگی به خوبی باهم کار می‌کنند: تایل موزاییکی، میزتوالت چوبی قهوه‌ای تیره، سینک سفید و کف بتنی که دارای قسمت‌های کارشده و رنگی نیز هست. آینه‌هایی به این بزرگی به سادگی ممکن است بد به نظر برسند اما تقسیم کردن آن‌ها با لامپ LED آن‌ها را با مقیاس فضا هماهنگ می‌کند و نور لازم نیز فراهم می‌شود.

یک آینه حمام زیبا به شکل خورشید یک نقطه کانونی خواهد بود.

آینه خورشیدی

قاب آینه، برعکس سطح منعکس‌کننده باعث می‌شود این آینه حمام در این فضا به خوبی بدرخشد. سینک چوبی ممتد با یک آینه نقره‌ای بزرگ با قابی به شکل تابش خورشید پایان یافته و به فضا بعد داده است. پنجره بزرگ روی دیوار و توالت مخزنی مخفی در اتاق باعث شده‌اند که آینه مانند ستاره‌ای در فضا بدرخشد.

یک آینه سه‌گانه که کابینت را مخفی  کرده است.

آینه سه گانه در آینه حمام زیبا

این حمام نشان داده که چگونه می‌توان از یک کابینت آینه شده بدون اینکه وزن زیادی به فضای حمام بدهد استفاده کنید. با اسنفاده از کاشی چینی، حمام ایستاده و لامپ‌هایی که در زیر آینه آویزان شده‌اند، حمام پر از نور شده است و توجه از روی کابینت آینه‌شده برداشته خواهد شد. قاب آینه نیز که به صورت سه‌تایی کار شده است ساختار لازم را به فضا می‌دهد بدون آن‌که توازن فضا را به هم بزند.

منبع: thespruce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *