حمام و سرویس بهداشتی

معرفی مدل پرده حمام مدرن

پرده حمام

حمام یکی از قسمت‌های مهم در منزل می‌باشد که همواره باید به دکوراسیون آن توجه کنید و محیط آن را به زیبایی طراحی کنید. توجه داشته باشید که در قسمتی از حمام که وان وجود دارد بهتر است از پرده حمام استفاده کنید. برای ساختن یک دکوراسیون زیبا می‌توانید یک مدل پرده حمام مدرن را انتخاب کنید و در حمام خود نصب کنید.

توجه داشته باشید که با انتخاب یک مدل پرده حمام مدرن دلفین ، می‌توانید فضایی دلنشین و زیبا داشته باشید که همواره مورد توجه  افراد قرار گیرد. با توجه به اینکه محیط حمام همواره مرطوب است و احتمال ریختن آب بر روی پرده حمام وجود دارد، پرده حمام باید ضد آب باشید و با خیس شدن خراب نشود. با انتخاب یک مدل پرده حمام مدرن دلفین دیگر نگران خراب شدن پرده حمام خود نباشید زیرا پرده حمام دلفین از جنس پلی استر می‌باشد و هرگز خراب نمی‌شود. فراموش نکنید که پرده حمام مدرن دلفین در مدل‌های مختلف و متنوعی وجود دارد که با تهیه یک مدل پرده حمام مدرن ، حمام خود را زیباتر از قبل کنید.

استفاده از یک مدل پرده حمام مدرن در اکثر حمام‌ها رایج می‌باشد و فرقی ندارد که اندازه حمام بزرگ یا کوچک باشد.

انتخاب نوع پرده حمام بستگی به خودتان دارد و می‌توانید آن را با سایر وسایل موجود در حمام هماهنگ کنید که جلوه‌ی بیشتری داشته باشد.

پرده حمام کد Ev-5030 v3 سایز ۲۰۰×۱۸۰ سانتی متر - مدل پرده حمام مدرن

آشنایی با چند مدل پرده حمام مدرن

با مراجعه به سایت دلفین ایران می‌توانید چندین مدل پرده حمام مدرن دلفین را مشاهده کنید که در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی وجود دارند که برای همه‌ی سلیقه‌ها مناسب می‌باشد. توجه داشته باشید که انتخاب یک پرده حمام مناسب تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون شما دارد و بهتر است در انتخاب آن دقت داشته باشید.

بعضی از افراد برای جدا کردن حمام و دوش از یکدیگر از شیشه استفاده می‌کنند که نیاز به صرف هزینه‌ی بیشتری دارد و احتمال آسیب دیدن و شکستن شیشه وجود دارد. البته  توجه داشته باشید که اگر دوش حمام شما زیر شیروانی قرار گرفته است و فضا طوری می‌باشد که امکان نصب کردن پرده حمام وجود ندارد بهترین گزینه استفاده از شیشه می‌باشد. برخی دیگر از افراد خرید یک مدل پرده حمام مدرن را ترجیح می‌دهند و از آن استفاده می‌کنند. اگر امکان نصب کردن آن وجود داشته باشد حتما از یک مدل پرده حمام مدرن استفاده کنید. استفاده از پرده حمام مزیت‌های خاص خود را دارد که آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

زیبایی محیط

همانطور که گفته شد وجود یک مدل پرده حمام مدرن و زیبا جلوه‌ی حمام را زیاد می‌کند، لطافت را به محیط شما می‌بخشد و باعث آرامش و رفع خستگی شما هنگام دوش گرفتن می‌شود.

پرده حمام کد jack-2200 سایز ۲۰۰×۱۸۰ سانتی متر

هویت بخشیدن به حمام

 استفاده از یک مدل پرده حمام مدرن باعث هویت بخشیدن به محیط حمام شما می‌شود البته دقت داشته باشید که وجود رنگ‌های متنوع در پرده‌ها باعث این هویت می‌شود. با خرید یک مدل پرده حمام مدرن دلفین، به حمام خود هویت ببخشید و از این دکوراسیون جدید لذت ببرید.

برخی از افراد بر این باور هستند که حتما باید از پرده‌ی سفید برای حمام استفاده کنند، درست است که رنگ سفید زیبایی خاص خود را دارد اما استفاده از رنگ‌های شاد و متفاوت باعث هویت بخشیدن به محیط می‌شود و هر زمان که دوست داشتید می‌توانید پرده را عوض کنید و پرده‌ی جدیدی استفاده کنید.

دکوراسیون مدرن

با انتخاب یک مدل پرده حمام مدرن، دکوراسیون مدرن و زیبایی بسازید که هر کسی با دیدن آن ذوق زده شود و از دکوراسیون خاص شما تعریف کنند.

با دیدن چند مدل پرده حمام مدرن دلفین متوجه خواهید شد که پرده‌های حمام دلفین در زیبایی بی نظیر هستند و با وجود آن‌ها می‌توانید دکوراسیون خود را  مدرن کنید. البته فراموش نکنید که فقط وجود یک پرده حمام باعث تغییر دکوراسیون نمی‌شود، بلکه باید در انتخاب سایر وسایل حمام هم نهایت دقت خود را بکار ببرید که بتوانید یک دکوراسیون مدرن داشته باشید. به طور مثال: استفاده از شیرآلات زیبا و ماندگار، استفاده از وان حمام مدرن، خرید قفسه‌های حمام مدرن و … که همگی در ساخت دکوراسیون تاثیر دارند و باید به آن‌ها توجه کرد.

تمیزی حمام

با وجود یک پرده حمام، هنگام حمام کردن دیگر آب به قسمت‌های دیگر حمام پاشیده نمی‌شود و قسمت‌های دیگر همواره تمیز خواهد ماند و لباس‌ها و سایر وسایل حمام خیس نمی‌شوند.

قیمت مناسب

برای تهیه یک مدل پرده حمام مدرن نیازی به صرف هزینه‌ی زیاد ندارید و می‌توانید با قیمتی مناسب یک پرده حمام زیبا تهیه کنید و محیط خود را به زیبایی تغییر دهید. پیشنهاد ما به شما خرید پرده حمام دلفین می‌باشد که دارای جنس بی نظیر و طراحی زیبایی می‌باشد که با هر نوع دکوراسیونی می‌تواند هماهنگ شود.

نکات مهم برای خرید پرده حمام

ممکن است فکر کنید که برای خرید پرده حمام نیازی به نکته‌ی خاص ندارید اما توجه داشته باشید که برای خرید هر وسیله‌ای باید به نکاتی توجه داشته باشید و با رعایت کردن آن‌ها، انتخابی درست و ماندگار داشته باشید. حال به معرفی چند نکته‌ی مهم برای خرید پرده حمام می‌پردازیم:

طرح

انتخاب یک طرح زیبا برای پرده حمام از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. به طور مثال در دکوراسیون‌های ساده می‌توانید از طرح‌های گل‌دار و شلوغ استفاده کنید که بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

پرده حمام کد jack-7017 سایز ۲۰۰×۱۸۰ سانتی متر - مدل پرده حمام مدرن

توجه داشته باشید که  می‌توانید از پرده حمام که دارای طرح عروسکی می‌باشد استفاده کنید زیرا این نوع پرده حمام علاوه بر زیبایی که دارد برای بچه‌ها بسیار لذت بخش است. اگر به دنبال یک مدل پرده حمام مدرن هستید بهتر است بدانید که طرح‌های کارتونی معمولا در دکوراسیون‌های مدرن بکار برده می‌شوند.

طرح‌های چاپی هم زیبایی خاص خود را دارند و محیط را به زیبایی تغییر می‌دهند.

اگر می‌خواهید طرح پرده حما شما به صورت برجسته به نظر برسد ، می‌توانید از پارچه‌های براق برای پرده حمام استفاده کنید.

انتخاب طرح برای پرده حمام به سلیقه‌ی شما بستگی دارد زیرا طرح‌های بسیار زیادی وجود دارند. به طور مثال پرده حمام دلفین که در طرح‌های زیبا و متنوعی وجود دارد بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود، پرده حمام دلفین دارای طرح‌های بسیار باکیفیت و زیبایی می‌باشد ، ظاهر اولیه خود را از دست نمی‌دهند، در اثر شست‌ و شو خراب نمی‌شود و ماندگاری بالایی دارد.

رنگ

انتخاب یک رنگ مناسب تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون حمام شما دارد. توجه داشته باشید که اگر به ترکیب رنگ‌ها و هماهنگ ساختن وسایل با یکدیگر اهمیت می‌دهید و سایر لوازم مود در حمام شما در یک طیف رنگی هستند، بهتر است پرده حمام را هم از همان طیف رنگی انتخاب کنید اما دقیقا همان رنگ نباشد.

اگر محیط حمام شما شلوغ است و از وسایل رنگی در آن استفاده کرده‌اید، برای به وجود آمدن حس آرامش، می‌توانید از یک مدل پرده حمام مدرن سفید استفاده کنید. اما اگر کاشی‌ها و سایر لوازم حمام شما به رنگ سفید هستند، بهتر است از یک پرده حمام رنگی استفاده کنید که محیط شما بی روح و سرد نباشد. به طور کلی توجه داشته باشید که همه‌ی قسمت‌های حمام شما فقط یک رنگ نباشد زیرا باعث به وجود آمدن یک محیط کسل کننده می‌شود پس بهتر است رنگ پرده حمام را کمی متفاوت در نظر بگیرید.

پرده حمام کد Ev-5030 v1 سایز ۲۰۰×۱۸۰ سانتی متر

جنس

همانطور که گفته شد جنس پرده حمام ضد آب است که ماندگاری بالایی داشته باشد و بعد از گذشت زمان خراب نشود. بعضی از پارچه‌ها نرم هستند و می‌توانید آن‌ها را به وسیله‌ی ماشین لباسشویی به راحتی بشویید. بهتر است قبل از خرید پرده حمام به جنس آن دقت کنید و جنس خوب و باکیفیت بخرید. پرده حمام دلفین که از جنس پلی استر می‌باشد دارای کیفیت بسیار بالا و خوبی می‌باشد که بهترین گزینه برای خرید به حساب می‌آید و می‌توانید با مراجعه به سایت دلفین ایران یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و سفارش دهید.

نحوه نصب – مدل پرده حمام مدرن

نحوه نصب پرده حمام هم یکی از نکات مهمی می‌باشد ک باید همواره به آن توجه کنید. به طور مثال بهتر است از قلاب‌های فلزی برای نصب آن استفاده کنید یا از پرده‌هایی که دارای قلاب فلزی هستند استفاده کنید. اگر از قلاب‌های پلاستیکی استفاده کنید بعد از گذشت زمان خراب می‌شوند یا می‌شکند. به میله پرده هم دقت کنید که حتما جنس باکیفیت و خوبی باشد و بعد از مدتی زنگ نزند.

هنگام نصب پرده حمام توجه داشته باشید که معمولا ارتفاع پرده  از قسمت بالای دوش تا کف می‌باشد. این نحوه نصب بسیار زیبا و شیک می‌باشد و ظاهر حمام را به زیبایی تغییر می‌دهد.

پرده حمام دلفین کد Ch-R سایز ۲۰۰×۱۸۰ سانتی متر - مدل پرده حمام مدرن

اگر می‌خواهید دکوراسیون خود را تغییر دهید بعد از تغییر دکوراسیون محیط منزل بهتر است به دکوراسیون حمام و دستشویی خود هم دقت کنید و با خرید یک مدل پرده حمام مدرن برای حمام، دکوراسیون آن را تغییر دهید.

خرید پرده حمام دلفین را به شما توصیه می‌کنیم که همه‌ی ویژگی‌های یک پرده حمام بی نظیر را دارد و انتخاب مناسبی می‌باشد. ممکن است با دیدن طرح‌های زیبای آن‌ها، چند پرده حمام سفارش دهید و برای ایجاد تنوع بعد از گذشت چند ماه آن را عوض کنید، با این کار پرده حمام همواره برای شما تازگی دارد.

با خرید پرده حمام دلفین، حس قشنگ زیبایی و پاکیزگی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *