حمام و سرویس بهداشتی

معرفی بهترین آینه آرایشی کوچک

آینه آرایشی چیست

فرقی ندارد خانم باشید یا آقا، اهل آرایش کردن باشید یا نه، به طور معمول هر روزی حداقل یک بار هم که شده خود را در آینه نگاه خواهید کرد زیرا آینه‌ها چشم‌های دوم ما هستند که به کمک آن‌ها می‌توانیم خودمان را بهتر ببینیم. همانطور که می‌دانید برای آرایش کردن به یک آینه آرایشی کوچک نیاز خواهید داشت که بتوانید خود را در آن ببینید و با دقت کار خود را انجام دهید.

آینه‌های آرایشی کوچک به  صورت‌های مختلفی وجود دارند:

1. آینه‌های ایستاده‌ای که می‌توانید آن‌ها را بر روی میز خود قرار دهید. برخی از این نوع آینه‌ها مانند ذره بین عمل می‌کنند و شما را چند برابر بزرگ‌تر از حالت عادی نشان می‌دهند، به این نوع آینه‌ها آینه آرایشی بزرگنمایی می‌گویند که برای انجام آرایش‌های دقیق و کارهای ظریف از آن استفاده می‌شود.

2. آینه‌ آرایشی کوچک که به راحتی می‌توانید آن را داخل کیف خود قرار دهید و در همه جا از آن استفاده کنید که به این نوع آینه‌ها، آینه جیبی هم گفته می‌شود.

3. آینه آرایشی دیواری که باید آن را بر روی دیوار نصب کنید. می‌توانید این نوع آینه آرایشی را کمی بالاتر از میز آرایش خود بر روی دیوار نصب کنید

می خواهیم یک آینه آرایشی کوچک و شگفت انگیز را به شما معرفی کنیم که هم می‌توانید آن را به صورت ایستاده بر روی میز خود قرار دهید و هم می‌توانید آن را داخل کیف خود بگذارید. شاید باور کردن آن سخت باشد اما آینه آرایشی دلفین به این صورت ساخته شده‌ است و یکی از بهترین آینه‌های آرایشی می‌باشد که کاربرد فراوانی دارد.

این نوع آینه آرایشی دلفین از جنس MDF ساخته شده است و پایه آن به صورت متحرک است که امکان جابجایی را بسیار راحت کرده است و می‌توانید آن را به راحتی داخل کیف یا چمدان خود بگذارید.

آینه دلفین مدل ۱۰۲۰۰

توجه داشته باشید که این نوع آینه آرایشی کوچک دلفین معمولا به صورت رومیزی استفاده می‌شود اما امکان استفاده از آن داخل کیف هم وجود دارد که همین موضوع باعث شده است که این نوع آینه یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین آینه‌های موجود در بازار باشد.

در قسمت‌های بعدی در مورد ویژگی‌های آینه‌ دلفین توضیح خواهیم داد و شما را با این محصولات فوق العاده آشنا خواهیم کرد.

کاربرد آینه آرایشی کوچک

آینه آرایشی کوچک یکی از وسایلی می‌باشد که بسیار زیبا و خاص است و کاربردهای زیادی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشد:

 • درست است که آینه آرایشی کوچک ابعاد کوچکی دارد اما نقش بسیار مهمی در دکوراسیون اتاق خواب دارد.
 • می‌توانید آینه آرایشی خود را با وسایل اتاق خواب خود مانند میز ، تخت و … ست کنید. به طور مثال آینه MDF دلفین که به رنگ قهوه‌ای می‌باشد را با میز خود ست کنید و زیبایی اتاق خود را بیشتر از قبل کنید.
 • آینه آرایشی کوچک را می‌توانید به راحتی جابجا کنید و در محل مورد نظر خود از آن استفاده کنید.
 • از آینه آرایشی کوچک می‌توانید در محل کار خود هم استفاده کنید و علاوه بر زیبایی که به اتاق شما می‌بخشد ، می‌توانید تصویر خود را در آن ببینید و همواره مرتب و خاص باشید.
 • در آرایشگاه‌ها ، عینک فروشی‌ها ، روسری فروشی‌ها و … هم می‌توان از این نوع آینه استفاده کرد.
 • سبک بودن این آینه‌ها باعث می‌شود که به راحتی بتوانید آن‌ها را با خود بیرون ببرید. البته توجه داشته باشید که آینه‌های رومیزی که پایه‌دار هستند را نمی‌توانید با خود بیرون ببرید بلکه از آینه‌های کوچکی که مخصوص داخل کیف هستند استفاده کنید.
 • به کمک آینه آرایشی کوچک می‌توانید کارهای خودآرایی خود را با دقت بالایی انجام دهید و آینه را به راحتی به صورت خود نزدیک کنید که بتوانید کار خود را به درستی انجام دهید.
 • آقایان از این آینه‌ها به عنوان آینه اصلاح استفاده می‌کنند و به آن بسیار اهمیت می‌دهند.
آینه دلفین مدل ۱۰۲۱
 • اگر به دنبال خرید یک هدیه مناسب و کاربردی هستید ، خرید آینه آرایشی کوچک را به شما توصیه می‌کنیم که علاوه بر زیبایی که دارد بسیار کاربردی است و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همانطور که گفته شد آینه آرایشی کوچک کاربردهای زیادی دارد که در این قسمت گفته شد.

ویژگی‌های آینه دلفین

بهره بردن از زیبایی‌ها و جنس‌های با کیفیت حق شماست و نباید از آن محروم شوید ، به همین دلیل ما به شما بهترین برند را معرفی می‌کنیم که با استفاده از محصولات آن از بهترین‌ها بهره مند شوید.

برند دلفین محبوب‌ترین برند ایرانی می‌باشد که به تولید محصولات بهداشتی می‌پردازد. محصولات کاربردی مانند: آینه آرایشی کوچک ، آینه و باکس ، ست سرویس بهداشتی ، پرده حمام و … که در همه جا استفاده می‌شود و می‌توان گفت که جزئی از لوازم ضروری و مهم در منزل هستند.

کیفیت اتفاقی نیست بلکه با تلاش و تجربه بدست می‌آید ، کیفیت محصولات دلفین هم اتفاقی نیست و کارشناسان مجرب این مجموعه برای رسیدن به این کیفیت همواره در تلاش و تکاپو هستند.

البته توجه داشته باشید که تلاش کارشناسان گرامی نتیجه خوبی داشته است و این برند محبوب توان رقابت با برندهای خارجی را دارد و همواره پیروز میدان خواهد بود.

در قسمت‌های قبلی درباره یکی از آینه‌های آرایشی کوچک دلفین گفته شد حال می‌خواهیم درباره ویژگی‌های کلی این آینه‌ها سخن بگوییم که به شرح زیر می‌باشند:

 • آینه آرایشی کوچک دلفین و به طور کلی همه‌ی آینه‌های دلفین دارای سطحی صاف و بسیار شفاف هستند.
 • برای ساخت آینه‌ها از شیشه‌های با کیفیت و مرغوب استفاده شده است.
 • آینه‌های دلفین یکی از ماندگارترین آینه‌هایی هستند که خواهید دید. البته توجه داشته باشید که آینه‌ از دستتان نیفتد و بشکند. منظور ما از ماندگاری بالا ، مقاومت در برابر رطوبت ، حرارت ، شست و شو و … می‌باشد زیرا برخی از آینه‌ها در اثر رطوبت خراب می‌شوند و جیوه پشت آن‌ها از بین می‌رود اما آینه‌های دلفین این‌چنن نیستند.
 • کارشناسان با سلیقه دلفین به جزئیات دقت فراوانی دارند و همواره زیباترین محصولات را تولید می‌کنند. به طور مثال آینه آرایشی کوچک دلفین با ظرافت و زیبایی خاصی تولید شده است و همگان مجذوب زیبایی این آینه کوچک خواهند شد.
 • دور آینه‌ها به صورت تراش خورده می‌باشد که این موضوع به زیبایی بیشتر آینه‌ها کمک می‌کند.

توضیحاتی راجع به آینه آرایشی

آینه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشند و نقش مهمی در زندگی افراد ، ساخت دکوراسیون و آراسته بودن افراد  دارد.

تصور کنید یک روز صبح از خواب بیدار می‌شوید برای شست و شوی صورت به سرویس بهداشتی خواهید رفت و خود را در آینه می‌بینید ، بعد از خوردن صبحانه به اتاق خواب خود خواهید رفت که برای بیرون رفتن آماده شوید بدون شک باز به سراغ آینه خواهید رفت و خود را مرتب خواهید کرد ، بعد از پوشیدن لباس هم باز در آینه به ظاهر خود نگاه می‌کنید که از آراسته بودن خود اطمینان حاصل کنید و … توجه داشته باشید که اگر بخواهیم کل روز یک نفر را بررسی کنیم ، خواهید دید که در طول روز چندین بار به آینه نگاه می‌کند و آینه‌های گوناگونی را قسمت‌های مختلفی می‌بیند.

 پس باید به نقش مهمی که آینه در زندگی روزانه افراد دارد بسیار توجه کنید و آینه‌های متناسب با فضای اطراف خود تهیه کنید که زیبایی را به دکوراسیون شما هدیه دهد.

همانطور که در قسمت‌های قبلی گفته شد آینه آرایشی کوچک به چند صورت وجود دارد اما آینه‌های آرایشی بزرگ انواع مختلفی دارند که در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها بسیار کاربردی هستند.

انواع آینه آرایشی بزرگ

بعد از توضیحاتی که درباره آینه آرایشی کوچک گفته شد، حال نوبت به معرفی انواع آینه آرایشی بزرگ می‌رسد که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند:

1. آینه آرایشی چراغ‌دار

این نوع آینه آرایشی یکی از زیباترین و پرکاربردترین آینه‌های آرایشی است که از چراغ‌ های LED برای ساخت آن استفاده شده است.

این چراغ‌ها در فاصله‌ی مشخص و اصولی نسبت به یکدیگر نصب شده‌اند. وجود این چراغ‌ها در اطراف آینه باعث می‌شود که آرایشگرها کار خود را با دقت بیشتری انجام دهند و همه چیز را در روشنایی کامل ببینند.

توجه داشته باشید که از این نوع آینه هم می‌توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

آینه چراغ‌دار

2. آینه قدی

آینه قدی هم یکی از آینه‌های پرکاربردی می‌باشد که به عنوان آینه آرایشی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. آینه قدی در شکل‌های مختلفی وجود دارد و می‌توانید آن را به دیوار نصب کنید یا اینکه آن‌ها را به دیوار تکیه دهید. معمولا در آرایشگاه‌ها چندین آینه قدی قدی وجود دارد.

آینه قدی

3. آینه نوری

آینه‌های نوری هم یکی از آینه‌های آرایشی پرکاربردی می‌باشد که طرفداران زیادی دارد و در قسمت‌های مختلفی می‌توانید از آن استفاده کنید.

اگر قصد خرید آینه نوری دارید ، آینه نوری دلفین بهترین گزینه برای خرید شما به شمار می‌رود و در مدل‌های گوناگونی ساخته شده است که انتخاب نوع آن بستگی به سلیقه شما دارد.

توجه داشته باشید که اگر اندازه و مدل خاصی در نظر دارید می‌توانید آن را با کارشناسان حاضر در مجموعه دلفین در میان بگذارید که آینه مورد نظر شما را تولید کنند و در اختیار شما قرار دهند.

آینه نوری دلفین مدل ۱۰۵۹-N

برای خرید این محصولات علاوه بر مراجعه حضوری ، می‌توانید به سایت معتبر دلفین ایران مراجعه کنید و به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام دهید.

با خرید آینه آرایشی کوچک دلفین ، همواره زیبا و آراسته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *