دکوراسیون

معرفی انواع جالباسی پشت دری

جالباسی

جالباسی یکی از ابزار‌های مهم در نظم بخشیدن به محیط است که باعث دسترسی راحت‌تر شما به لباس‌ها و وسایل مورد نظرتان می‌گردد. جالباسی‌ها بسیار پرکاربرد هستند و معمولا در همه جا استفاده می‌شوند. انواع جالباسی پشت دری در این نوشته معرفی می‌شود.

به طور مثال: در محیط کار برای آویزان کردن کت و لباس‌های گرم زمستانی، در منزل، در مدرسه‌ها و …

توجه داشته باشید که جالباسی کم‌جا یکی از پرطرفدار‌ترین جالباسی‌ها می‌باشد زیرا فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و باعث می‌شود که در فضای کمی لباس‌های زیادی را آویزان کنید. انواع جالباسی پشت دری که در بازار موجود است همگی جالباسی کم‌جا محسوب می‌شوند.

جالباسی‌ها در هر نوع و اندازه‌ای که باشند باعث نظم و ترتیب دادن محیط می‌شوند، از بهم ریختگی وسایل و لباس‌ها جلوگیری می‌کنند، مانع چروک شدن لباس‌ها می‌شوند و به زیبایی محیط  کمک می‌کنند. جالباسی‌ها در انواع گوناگونی وجود دارند مانند: جالباسی تاشو، جالباسی چوبی، جالباسی ایستاده، کمد‌های جالباسی، رگال‌ها و انواع جالباسی پشت دری.

تولید انواع جالباسی پشت دری دلفین در طرح‌ها و جنس‌های مختلف، کار شما را راحت‌تر کرده است. جالباسی‌های پشت دری دلفین دارای جنس محکم و ماندگار، زیبایی و تنوع را به منزل شما می‌بخشند.

جالباسی پشت دری

پشت در یکی از فضا‌های بدون استفاده در هر مکانی می‌باشد که استفاده‌ی مفید و کاربردی از آن کار بسیار خلاقانه و خوبی می‌باشد. با وصل کردن انواع جالباسی پشت دری در این قسمت و آویزان کردن لباس‌ها می‌توانید از این فضا حداکثر استفاده را ببرید. با توجه به مخفی بودن این فضا، آویزان کردن لباس‌ها به زیبایی محیط آسیبی وارد نمی‌کند و حجم زیادی از لباس‌ها را به راحتی جا می‌دهد. معمولا  انواع جالباسی پشت دری را پشت درب اتاق‌ها در منزل یا پشت درب اتاق کار آویزان می‌کنند زیرا معمولا این درب‌ها باز هستند و کسی پشت آن‌ها را نمی‌بیند و بهترین مکان برای نصب این نوع جالباسی می‌باشند. وجود انواع جالباسی پشت دری در خانه‌های امروزی که کوچک‌تر هستند و معمولا آپارتمانی می‌باشند، لازم است. اگر به اطراف خود دقت بیش‌تری داشته باشید متوجه خواهید شد که فضا‌های بدون استفاده‌ی زیادی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای فضاسازی و نظم دادن به محیط به خوبی استفاده کنید و دکوراسیون خود را مرتب‌تر کنید.

استفاده از فضاهایی مانند درب‌ها و دیوار‌ها که فضا‌های عمودی هستند باعث بزرگ‌تر کردن محیط داخلی شما می‌شود. با نصب انواع جالباسی پشت دری دلفین به خوبی از این فضا استفاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. جالباسی‌های پشت دری را می‌توانید جایگزین جالباسی‌های ایستاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از انواع جالباسی پشت دری فقط برای طبقه بندی کردن لباس‌ها نمی‌باشد بلکه با داشتن خلاقیت و تهیه جالباسی پشت دری مناسب می‌توانید بسیاری از وسایل خود را به راحتی طبقه بندی کنید. به طور مثال برای طبقه بندی کردن کفش‌ها می‌توانید از انواع جالباسی پشت دری استفاده کنید.

توجه داشته باشید که از آویزان کردن لباس‌های ضخیم زمستانی در پشت درب‌ها خودداری کنید زیرا این کار باعث می‌شود که در‌ها به صورت نیمه باز شوند و باعث بی نظمی در اتاق و منزل شود. مراقب باشید که حجم لباس‌هایی که آویزان می‌کنید خیلی زیاد نباشد که این مشکل به وجود نیاید.

جالباسی پشت دری

انواع جالباسی پشت دری

جالباسی پشت دری فلزی

یکی از ساده‌ترین انواع جالباسی پشت دری می‌باشد که جنس آن فلزی و محکم است. قیمت این نوع جالباسی هم بسیار مناسب است و به راحتی در همه جا قابل دسترس است و می‌توانید آن را تهیه کنید و لباس‌های روزانه‌ی خود را به کمک این جالباسی منظم کنید و در یک جا قرار دهید. دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن لباس‌های خود همه‌ی اتاق‌ها را بگردید بلکه با آویزان کردن آن‌ها در پشت درب اتاق خود به راحتی آن‌ها را پیدا کنید.

جالباسی پشت دری ایستاده

جالباسی که به صورت ایستاده و آویزان به درب باشد می‌تواند فضای بسیار زیادی را برای شما فراهم آورد که ابزار مختلف خود مانند: قیچی، مقوا و به طور کلی همه‌ی وسایل ریز و کاربردی که باید همیشه در دسترس باشند را در آن قرار دهید. یکی از بهترین انواع جالباسی پشت دری که خود دارای طبقه‌بندی زیبایی می‌باشد و معمولا جنس آن هم فلزی است به خاطر استحکامی که فلز دارد از فلز برای ساخت این نوع جالباسی پشت دری هم استفاده شده است.

جالباسی پشت دری ایستاده

جالباسی پشت دری پلاستیکی

یکی دیگر از انواع جالباسی پشت دری می‌باشد که به دلیل وزن مناسب و قیمت پایینی که دارد توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. انواع مختلفی هم دارد و برای استفاده‌های متفاوتی به کار می‌رود. شما می‌توانید با توجه به نوع لباس‌ها و حجم آن‌ها یکی از این نوع جالباسی‌ها را انتخاب کنید و پشت درب اتاق خود به راحتی نصب کنید. نحوه نصب جالباسی‌های پشت دری بسیار راحت است فقط کافی است که قلاب‌های قسمت بالای آن‌ها را به بالای درب وصل کنید. فقط توجه داشته باشید که کاملا محکم باشد. البته برخی از جالباسی‌ها دارای گیره‌های نگهدارنده برای نصب هستند. جالباسی پلاستیکی مقاومت کمتری نسبت به جالباسی فلزی دارد پس هنگام خرید آن دقت کنید که نوع باکیفیت آن را انتخاب کنید زیرا یکی از مهم‌ترین انواع جالباسی پشت دری می‌باشد.

جالباسی پشت دری دلفین در تمام مدل‌های خود از باکیفیت‌ترین و محکم‌ترین مواد اولیه ساخته شده است که می‌توانید از ماندگاری آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

جالباسی پشت دری پارچه‌ای

یکی دیگر از انواع جالباسی پشت دری می‌باشد که وزن آن بسیار سبک است و به همین دلیل به راحتی روی همه‌ی درب‌ها نصب می‌شود. این نوع از جالباسی پشت دری برای اتاق کودک شما بسیار مناسب می‌باشد و می‌توانید عروسک‌ها و اسباب بازی‌های کودک خود را درون آن قرار دهید.

جالباسی پشت دری پارچه‌ای

جالباسی پشت دری هنگرها

هنگر‌های پارچه‌ای یکی دیگر از وسایل کاربردی و مناسب برای طبقه‌بندی کردن وسایل شما و مخصوصا کفش‌ها می‌باشد. طبقات این هنگر‌ها پارچه‌ای هستند و ظاهری ساده و شیک دارند که به راحتی قابل نصب روی درب اتاق یا درب کمد‌ می‌باشد. دقت داشته باشید که از قرار دادن وسایل سنگین درون این طبقات خودداری کنید زیرا ممکن است باعث پاره شدن کف این طبقات شود.

هنگر پارچه ای

جالباسی پشت دری عمودی

یکی دیگر از انواع جالباسی پشت دری می‌باشد که برعکس بقیه مدل‌ها که همگی افقی هستند، این مدل به صورت عمودی می‌باشد. معمولا جنس این نوع جالباسی از پلاستیک می‌باشد. فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و می‌توانید وسایل زیادی مانند: چتر، کیف، شال، روسری و … را به آن آویزان کنید و همواره اتاقی منظم داشته باشید. توجه داشته باشید که وسایل خیلی سنگین را به آن آویزان نکنید زیرا هر جسمی قابلیت توانایی خاص خود را دارد.

جالباسی پشت دری عمودی

جالباسی پشت دری کودکانه

معمولا کودکان وسایل عروسکی را دوست دارند و ذوق زده می‌شوند. بنابراین می‌توانید از چند رخت آویز جدا که همراه با برچسب هستند استفاده کنید و پشت درب اتاق کودک خود نصب کنید.

جالباسی پشت دری دلفین که قابلیت نصب روی درب‌های مختلف را دارد و به گونه‌ای کاملا زیبا و خاص طراحی شده است یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما می‌باشد.

انواع جالباسی پشت دری که در قسمت بالا گفته شد وجود دارند و اگر قصد خرید این نوع جالباسی را دارید طبق سلیقه خود یکی از این مدل‌ها را خریداری کنید. فراموش نکنید که جالباسی پشت دری دلفین هم از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب شما می‌باشد.

انواع جالباسی

علاوه بر انواع جالباسی پشت دری که گفته شد جالباسی‌ها هم انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها برای قسمتی از منزل مناسب می‌باشند.

اگر فضای کافی در منزل دارید و منزل شما بزرگ است به راحتی می‌توانید از مدل‌های دیگر جالباسی استفاده کنید.

  • جالباسی برای هال: اگر قرار است یک جالباسی برای هال تهیه کنید بهترین قسمت برای آن نزدیک درب ورودی می‌باشد. مدل مناسب برای این قسمت مدلی می‌باشد که دارای چهارچوب است که قسمت بالای آن چند عدد قلاب برای آویزان کردن لباس‌ها وجود دارد و قسمت پایین آن یک قسمت برای نشستن وجود دارد که می‌توانید بشینید و کفش‌های خود را به راحتی بپوشید. قسمت زیر آن هم چند طبقه جا دارد که می‌توانید کفش‌های خود را در آن قسمت قرار دهید. البته توجه داشته باشید که جزئیات این نوع جالباسی را با توجه به سلیقه خود می‌توانید انتخاب کنید زیرا دارای تنوع زیادی می‌باشند. مثلا برخی از آن‌ها یک آینه هم دارند یا به جای محل برای نشستن چند کشو وجود دارد و …
جالباسی برای هال
  • جالباسی برای نشیمن: جالباسی مناسب برای این قسمت جالباسی ایستاده و جالباسی دیواری می‌باشد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
  • جالباسی برای اتاق خواب: با توجه به کوچک بودن اتاق خواب‌ها همانطور که گفته شد می‌توانید یکی از انواع جالباسی پشت دری را انتخاب کنید.
  • جالباسی برای حمام: توجه داشته باشید که برای داخل حمام حتما از جنس فلزی استفاده کنید زیرا این محیط همواره مرطوب است. جالباسی مناسب برای حمام همان رخت آویز‌ها می‌باشند یا اینکه می‌توانید چندین قلاب به در نصب کنید و حوله و وسایل را آویزان کنید. توجه داشته باشید که رخت آویز را در محلی دورتر از دوش نصب کنید که لباس‌ها خیس نشوند.

با خرید جالباسی‌های دلفین ، ماندگاری و کیفیت را تجربه کنید.

رخت آویز دلفین کد ۳۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *