حمام و سرویس بهداشتی

مرتب کردن حمام – ایده‌ها و راهکارها

وقتی حرف از سروسامان دادن به خانه و مرتب کردن و چیدن خانه می‌شود، ایده‌های مرتب کردن حمام می‌توانند تفاوت ایجاد کنند. زیرا فرقی نمی‌کند که چیدمان منزلتان چقدر جذاب باشد، به هر حال یک حمام بد می‌تواند هرکاری که کرده‌اید را بی‌ارزش کند. علاوه بر این، مردم می‌خواهند که حمام عملا یک محل آبگرم شخصی باشد، نه یک مکان بزرگ و کثیف و نامرتب که می‌خواهید هرچه سریع‌تر از آن فرار کنید.

حتی اگر حمام شما کاملا پاکیزه باشد، اگر قضد فروش منزل را داشته باشید باید دکور خانه خود را ارتقا دهید. در اینجاست که ایده‌های مرتب کردن حمام می‌توانند یک فضای نامناسب را به یک نقطه فروش جذاب تبدیل کنند. به کمک این روش‎‌ها حمام را مرتب کنید:

موارد غیرقابل‌ ذکر را پنهان کنید.

پنهان کردن موارد اضافی در مرتب کردن حمام

هیچکس نمی‌خواهد پمپ یا مکنده را روی زمین ببیند. درباره جعبه وسایل غیرقابل ذکر، جعبه تامپون یا مجلات گلفی که بهتر است دیده نشوند نیز همین مورد صادق است. برای ساماندهی منزل، موارد مبتذل یا زشت را زیر سینک قرار دهید، این توصیه یک مربی سازماندهی و مرتب کردن فضاست.

کانتر را از مواد آرایشی و خمیردندان پاک کنید و یک فضای کوچک شامل گل و آویز حوله فراهم کنید. از جای صابون مایع‌هایی که شفاف هستند استفاده نکنید، در عوض می‌توانید از مواردی که با شیرآب و دکور شما سازگاری دارند برای مرتب کردن حمام استفاده کنید.

از آب‌گرم لذت ببرید.

یک حمام ساده که اغلب سفید باشد یا جلوه خنثایی داشته باشید همیشه خوب است. حس حمامی تمیز جذابیت زیادی دارد. پول خود را صرف حوله‌های سفید و نرم و جدید کنید و سپس آن‌ها را کنار هم بپیچید و مرتب کنید و یا رول کنید و در یک سبد جذاب قرار دهید. اضافه کردن یک ارکیده سفید نیز می‌تواند حس آبگرم عالی را ارتقا دهد.

برای مرتب کردن حمام چکه آب را تعمیر کنید.

اگر نمی‌توانید جلوی چکه کردن دائمی سینک و دوش را بگیرید با یک لوله‌کش تماس بگیرید. همچنین باید مطمئن شوید که توالت دائما کار نکند. این مسئله این حس را می‌دهد که وسایل شما کهنه یا دارای ایراد هستند، یا هر دو. باید آماده باشید که خریداران شیرآب را باز و بسته کنند که ببینند چه فشار آبی دارید. برای افزایش فشار آب، سوراخ واشر داخل سردوش را بزرگتر کنید.

پرده در نظر بگیرید.

استفاده از پرده حمام سفید در مرتب کردن حمام

اگر یک میله‌ پرده دارید، آن را بالا آویزان کنید که ارتفاع بیشتری به فضا بدهید و سپس یک پرده حمام سفید نصب کنید که فضا را روشن‌تر کنید. این هم ایده خوبی است که پرده حمام را به یک لامپ با رنگ خنثی روشن کنید و حوله‌های متناسبی با رنگ‌های سفید، کرمی، خاکستری یا خاکستری مایل به قهوه‌ای بخرید.

برای مرتب کردن حمام میز توالت را عوض کنید.

نصب یک کابینت جدید برای سینک حمام هزینه زیادی خواهد داشت. کابینی که سال‌ها داشتید را با یک کابینت زیبا عوض کنید و با موردی که از مواد ارزان و غیرجذاب مانند تخته نئوپان ساخته شده است جایگزین کنید.

یک میز توالت جدید با خطوط تمیز باعث می‌شود حمام شما ده سال نوتر بنظر برسد و اگر فضا و بودجه دارید، آویز حمام را عوض کنی د(یک سبد با کیفیت انتخاب کنید) و یک میز یا چهارپایه کوچک برای نگهداری بطری‌های موجود در حمام استفاده کنید.

منبع: realtor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *