حمام و سرویس بهداشتی

شناخت کامل آویز حوله دلفین

آویز حوله

همانطور که از اسم آن پیداست از آویز حوله برای آویزان کردن حوله استفاده می‌شود. این وسیله‌ی کوچک کاربردهای فراوانی دارد و در قسمت‌های زیادی از منزل مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و … بکار می‌رود. آویز حوله دلفین یک انتخاب بسیار خوب برای شما به شمار می‌رود زیرا از بهترین مواد اولیه برای ساخت آن استفاده شده است. آویز حوله به نظافت حوله‌ها کمک می‌کند ، باعث مرتب و منظم شدن محیط می‌شود و نقش مهمی در دکوراسیون شما دارد و باعث زیبایی دکوراسیون منزل شما می‌شود. ممکن است فکر کنید که این وسیله‌ی کوچک چطور می‌تواند در دکوراسیون تاثیر داشته باشد اما توجه  داشته باشید که می‌توانید با انتخاب آویز‌های حوله زیبا و شیک دکوراسیون خود را تغییر دهید.

آویز حوله دلفین در رنگ‌های مختلفی ساخته شده است که می‌توانید رنگ آن را به صورت هماهنگ با سایر وسایل موجود در سرویس بهداشتی انتخاب کنید. به طور مثال اگر شیر آلات حمام شما به رنگ نقره‌ای می‌باشد از آویز حوله‌ی نقره‌ای رنگ می‌توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید که این هماهنگی ، زیبایی محیط شما را بیشتر از قبل می‌کند و یک دکوراسیون ویژه برای شما می‌سازد.

آویز حوله دلفین کد ۳۰۸-۴

آشنایی با آویز حوله دلفین

آویز حوله دلفین یکی از زیباترین و بهترین آویز‌ها به شمار می‌رود که طرفداران زیادی هم دارد. آویز حوله دلفین دارای ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی می‌باشد که توضیح برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

  • با توجه به اینکه از آویز حوله معمولا در حمام و دستشویی استفاده می‌شود و این محیط‌ها همواره مرطوب هستند و نیاز به شست و شوی مداوم دارند ، آویز حوله دلفین قابل شست و شو می‌باشد و در این محیط‌ها به خوبی مقاوم می‌ماند و دچار مشکل نمی‌شود.
  • آویز حوله دلفین بسیار درخشان و زیبا می‌باشد ، بعد از گذشت زمان هم ظاهر خود را حفظ می‌کند و خراب نمی‌شود. می‌توانید با خیالی آسوده در مدتی طولانی از آن استفاده کنید.
  • سطح آن بسیار صاف و یک‌دست می‌باشد و به حوله‌ها آسیبی وارد نمی‌کند. توجه داشته باشید که منظور از آسیب وارد شدن به حوله ، آسیب و پارگی به خاطر تیز بودن آویز حوله و برش‌های نامناسب می‌باشد که آویز حوله دلفین به این صورت نمی‌باشد و بسیار زیبا و صاف برش خورده است.
  •  مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر وزن سنگین حوله‌ها آسیب نمی‌بیند. اگر از جنس محکمی برای ساخت آن استفاده نشده باشد ممکن است بعد از مدتی آویز حوله بشکند و خراب شود. فراموش نکنید که برای ساخت آویز حوله دلفین از بهترین مواد اولیه استفاده شده است.
  • با توجه به کیفیت بسیار بالای آویز حوله دلفین ، قیمت خرید آن کاملا مناسب و به صرفه می‌باشد.
  • قابلیت نصب آویز حوله دلفین بسیار راحت است و به تنهایی می‌توانید آن را در هر قسمتی که مد نظر دارید نصب کنید. توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که وسایلی که برای نصب کردن آن مورد نیاز است را به همراه محصول برای شما می‌فرستند.
  • وزن این آویز حوله کاملا مناسب و استاندارد است و خیلی سنگین نمی‌باشد.
  • آویز حوله در طرح‌های مختلفی ساخته شده است و می‌توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی سفارش دهید.

انواع آویز حوله دلفین

آویز حوله دلفین در انواع مختلفی ساخته شده است که برای دیدن آن‌ها می‌توانید به سایت دلفین ایران مراجعه کنید و از بین آن‌ها آویز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آویز حوله سه تایی

این نوع آویز حوله دارای سه آویز برای وصل کردن حوله می‌باشد ، بسیار درخشان و زیبا است ، قابل شست و شو است و به راحتی تمیز می‌شود ، قابل استفاده در حمام می‌باشد البته می‌توانید در قسمت‌های دیگری از منزل که دوست داشتید آن را نصب کنید ، آویز‌ها دارای نقش‌های ریز و جذابی هستند که نشان‌ دهنده‌ی دقت و اهمیت دادن به کار سازندگان می‌باشد ، رنگ این نوع آویز حوله بسیار زیبا و جذاب است به طوری که با دیدن آن حیرت زده خواهید شد و جنس بسیار محکم و خوبی که دارد همواره مورد توجه می‌باشد.

آویز حوله دلفین کد ۳۱۹-۳-AB

آویز حوله طرح دار

آویز حوله طرح دار دلفین یکی از زیبا‌ترین آویز‌هایی می‌باشید که در بازار وجود دارد ، دارای چهار آویز برای وصل کردن حوله و همینطور لباس می‌باشد ، قسمت بین آویز‌ها دارای طرح‌ها و نقش‌های بسیار زیبایی می‌باشد طوری که با دیدن آن به یاد وسایل قیمتی و سلطنتی خواهید افتاد ، وسایلی که برای نصب کردن مورد نیاز است همراه آویز حوله می‌باشد ،  رنگ این نوع آویز حوله زیتونی می‌باشد که جذابیت بسیار بالایی دارد ، جنس این نوع آویز حوله دلفین استیل است و هرگز خراب نمی‌شود ،  قابل استفاده در حمام می‌باشد و در این محیط مرطوب هرگز ظاهر اولیه‌ی خود را از دست نمی‌دهد و به طور کلی می‌توان گفت که انتخابی زیبا و مناسب برای شما به شمار می‌رود.

آویز حوله دلفین کد KH-4

آویز حوله سرویس بهداشتی

از این نوع آویز حوله دلفین معمولا در دستشویی استفاده می‌شود ،  این نوع آویز حوله طرفداران زیادی دارد ، ظاهری بسیار زیبا و شیک دارد که تاثیر زیادی در زیباتر کردن دکوراسیون محیط شما دارد ، به صورت یک حلقه‌ی زیبا می‌باشد که به یک قسمت وصل شده است ، قابلیت نصب کردن آن بسیار راحت است.

توجه داشته باشید که می‌توانید از این نوع آویز حوله در حمام هم استفاده کنید اما استفاده از آن در دستشویی و برای نگه داشتن حوله‌های کوچک و دستی رایج‌تر می‌باشد.

 فراموش نکنید که این نوع آویز حوله هم مانند بقیه از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشد و قابل شست و شو است ، درخشانی این نوع آویز حوله باعث حیرت بینندگان می‌شود و ماندگاری بالای آن باعث همراهی طولانی این نوع آویز با شما می‌شود.

آویز حوله دیواری ساده

در این نوع آویز حوله دلفین خبری از آویز‌های کوچک نیست و این آویز کاملا ساده می‌باشد و مانند یک میله‌ی معلق است که از دو طرف به دیوار وصل شده است ، به راحتی می‌توانید حوله‌های خود را به وسیله‌ی این آویز حوله آویزان کنید ، جنس این نوع آویز حوله از پلاستیک فشرده شده می‌باشدکه بسیار محکم است و ظاهر زیبایی دارد. این نوع آویز حوله هم طرفداران زیادی دارد. اگر رنگ وسایل موجود در حمام شما سفید می‌باشد ، خرید این نوع آویز حوله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل‌های مشابه این نوع آویز حوله هم وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را به وسیله‌ی قلاب‌هایی که دارند به پشت در نصب کنید. توجه داشته باشید که بعضی از افراد از این نوع آویز حوله در آشپزخانه‌ی خود استفاده می‌کنند و آن را به کابینت خود متصل کرده‌اند و به راحتی حوله یا دستمال‌های آشپزخانه را به آن آویزان می‌کنند.

آویز حوله تکی

این نوع آویز حوله دلفین به صورت تکی می‌باشد و برای آویزان کردن یک حوله کاربرد دارد. قابل استفاده در همه‌ی قسمت‌های منزل می‌باشد. البته توجه داشته باشید که می‌توانید برای آویزان کردن لباس هم از آن استفاده کنید. به طور مثال در محل کار خود می‌توانید از این مدل استفاده کنید و کت یا لباس زمستانی‌های خود را به آن آویزان کنید. با توجه به کوچک بودن آن برای محیط کار بسیار مناسب می‌باشد زیرا جایی را اشغال نمی‌کند و برای یک نفر هم کافی است.این نوع آویز حوله در رنگ‌های طلایی و نقره‌ای ساخته شده است ، درخشان و زیبا است و به راحتی نصب می‌شود.

علاوه بر مواردی که گفته شد آویز حوله‌های دیگری هم وجود دارند که با توجه به کاربرد و ظاهری که دارند قابل استفاده در قسمت‌های مختلف منزل هستند.

نحوه نصب آویز حوله

برای نصب کردن هرکدام از آویزحوله‌ها به دیوار باید نهایت دقت خود را بکار گیرید که در جای مناسب و به صورت محکم آن را نصب کنید. بهتر است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1. مشخص کردن ارتفاع برای نصب:

دقت داشته باشید که ارتفاع مناسبی را برای نصب کردن آویز حوله در نظر بگیرید ، بهتر است آویز حوله نزدیک به روشویی باشد که بعد از شستن دست‌ها به راحتی از آن برای خشک کردن دست‌ها استفاده شود. برای مشخص کردن محل نصب باید به موارد زیادی دقت کنید مانند: مکان مورد نظر در نزدیک پریز برق نباشد ، جلوی نور را نگیرد و … .

2. علامت گذاری:

برای نصب راحت‌تر بهتر است به وسیله‌ی یک مداد ، محل دقیق نصب را علامت بزنید که بتوانید به وسیله‌ی دریل مراحل علامت گذاری شده را سوراخ کنید.

3. قرار دادن رولپلاک‌ها:

بعد از سوراخ کردن دیوار ، رولپلاک‌ها را در سوراخ‌ها قرار دهید که بعد از آن بتوانید نگهدارنده ها را به آن متصل کنید.

4. محکم کردن رولپلاک‌ها:

برای نصب آویز حوله دلفین و به صورت کلی همه‌ی آویزها ، توسط یک چکش به رولپلاک‌ها ضربه بزنید که کاملا در دیوار قرار بگیرند و محکم شوند. توجه داشته باشید که نباید ضربه‌ها خیلی محکم باشد زیرا ممکن است رولپلاک‌ها بشکند ، به آرامی ضربه بزنید و مطمئن شوید که کاملا محکم شده است. اگر به خوبی محکم نشود ممکن است بعد از مدتی آویز حوله از جا کنده شود و بیفتد.

5. نصب نگهدارنده‌ها:

نگهدارنده‌ها را به خوبی نصب کنید و بعد از آن هم آویز حوله را محکم در جای خود قرار دهید.

 با خرید آویز حوله دلفین ، از درخشش یک دلفین لذت ببرید.

آویز دلفین مدل مارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *