حمام و سرویس بهداشتی

راهنمای خرید روشویی مدرن

منظور از روشویی مدرن چیست

با توجه به پیشرفت علم و ساخت محصولات جدید‌تر ، همه چیز رنگ و بوی تازگی و مدرن شدن گرفته است و همه چیز تغییر کرده است. این مقاله را از دست ندهید زیرا می‌خواهیم شما را با روشویی مدرن و نکات مهم برای خرید روشویی مدرن آشنا کنیم و در مورد انواع روشویی سخن بگوییم.

معمولا بسیاری از افراد بعد از مدتی دکوراسیون منزل خود را تغییر می‌دهند و از لوازم و وسایل جدید برای ساخت دکوراسیون خود استفاده می‌کنند. به هر حال ممکن است بعد از مدتی که از یک وسیله استفاده می‌کنید ، آن وسیله خراب شود یا ظاهر اولیه خود را از دست بدهد ، پس بهتر است آن را با یک محصول زیباتر و جدیدتر عوض کنید.

گاهی اوقات ممکن است وسیله‌ی مورد نظر سالم باشد اما شما از آن خسته شده باشید و مدل‌های جدید آن را دوست داشته باشید.

 به طور مثال در گذشته استفاده از روشویی‌های پایه‌دار بسیار رایج بود و همه‌ی افراد از آن استفاده می‌کردند ، اما امروزه روشو‌یی‌های مدرن و زیبایی وارد بازار شده‌اند که توجه هر کسی را به خود جلب می‌کنند. با توجه به اینکه همه‌ی انسان‌ها زیبایی را دوست دارند و همواره می‌خواهند بهترین و زیباترین دکوراسیون را داشته باشند ، پس برای خرید روشویی مدرن اقدام می‌کنند.

روشویی مدرن

منظور از روشویی مدرن روشویی می‌باشد که ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • طراحی خاص و متنوع
 • ظرافت و زیبایی طرح‌ها
 • مقاومت و ماندگاری بالا
 • هماهنگ بودن با لوازم دیگر

توجه داشته باشید که با خرید روشویی مدرن می‌توانید دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را شیک و زیباتر از قبل کنید. همانطور که می‌دانید دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی هم مانند دکوراسیون داخلی منزل بسیار اهمیت دارد و نباید از غافل شوید.

به طور کلی می‌توان گفت که برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و مدرن بهتر است به دکوراسیون همه‌ی قسمت‌های منزل توجه کنید. به این صورت نباشد که به دکوراسیون یک قسمت مثلا پذیرایی توجه داشته باشید و از قسمت‌های دیگر غافل شوید.

همه‌ی آنچه باید برای خرید روشویی مدرن بدانید

اگر قصد خرید روشویی مدرن دارید و می‌خواهید یک روشویی استاندارد و مقاوم تهیه کنید ، بهتر است به نکات مهمی که در این قسمت گفته می‌شود توجه کنید. برخی از این نکات مهم و کاربردی به صورت زیر می‌باشند:

 • روشویی‌های مدرن در انواع گوناگونی ساخته شده‌اند که انتخاب آنها به دکوراسیون سرویس بهداشتی و سلیقه‌ی شما بستگی دارد.
 • برای خرید روشویی مدرن بهتر است به فضای روشویی توجه کنید و آن را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. برخی از روشویی‌های مدرن فضای بسیار کمی دارند و ممکن است هنگام شست و شو لباس‌هایتان خیس شوند. پس بهتر است هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید و یک روشویی مناسب بخرید.
 • بهتر است قبل از خرید روشویی به متراژ محیط خود توجه کنید و روشویی را متناسب با محیط خود خریداری کنید. به این صورت که برای فضاهای بزرگ از روشویی‌های بزرگ و برای فضاهای کوچک‌تر از روشویی‌های کوچکتر استفاده کنید.
 • برای خرید روشویی مدرن باید به کیفیت آن توجه داشته باشید و بهترین و با کیفیت‌ترین روشویی را خریداری کنید. اگر روشویی شما کیفیت مطلوب را نداشته باشد ، بعد از مدت کوتاهی لکه بر روی آن ایجاد می‌شود و ظاهر اولیه خود را از دست می‌دهد. با توجه به اینکه همواره محیط سرویس بهداشتی را تمیز می‌کنید و می‌شویید ، روشویی شما باید بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد.
 • برای داشتن یک دکوراسیون حرفه‌ای و زیبا بهتر است روشویی خود را متناسب با سایر لوازم خود انتخاب کنید و یک دکوراسیون هماهنگ و زیبا داشته باشید. به طور مثال اگر دکوراسیون سرویس بهداشتی شما از نوع مدرن است ، بهتر است با خرید روشویی مدرن دکوراسیون خود را تکمیل کنید.
روشویی مدرن
 • رنگ روشویی مدرن هم یکی از مواردی می‌باشد که باید به آن توجه کنید. همانطور که می‌دانید روشویی‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند که هر کدام از آن‌ها رنگ خاص خود را دارد. بهتر است رنگ روشویی را متناسب با سایر وسایل موجود در سرویس بهداشتی انتخاب کنید که جلوه‌ی زیبایی داشته باشد و مورد توجه همه قرار گیرد.
 • هنگام خرید روشویی مدرن باید به استحکام آن هم توجه داشته باشید و یک روشویی مقاوم و ماندگار بخرید که بتوانید مدت‌ها از آن استفاده کنید.
 • سنگ روشویی باید به صورت یک تکه باشد و هیچ گونه درز و شکافی نداشته باشد. بهتر است از روشویی‌هایی استفاده کنید که دارای سنگ‌های ضد باکتری هستند.
 • در آخر بهتر است بگوییم که برای خرید روشویی مدرن باید به بودجه خود توجه کنید و  روشویی را با توجه به آن خریداری کنید. بهتر است به سراغ خرید روشویی‌های با کیفیتی بروید که با قیمتی به صرفه  مناسب به فروش می‌رسند. تعجب نکنید زیرا این روشویی‌ها را می‌توانید از تولید کننده‌ها به صورت مستقیم خریداری کنید. خریدهای بدون واسطه کاملا به صرفه هستند و قیمت مناسبی دارند.

اگر برای خرید روشویی مدرن به نکاتی که گفته شد توجه کنید ، بدون شک یک روشویی استاندارد و ماندگار خواهید داشت که می‌توانید مدت‌ها از آن استفاده کنید.

نصب روشویی مدرن

بعد از خرید روشویی مدرن بهتر است برای نصب کردن آن اقدام کنید. نصب کردن روشویی اهمیت بسیار زیادی دارد و بهتر است روشویی‌ را در محل مناسبی نصب کنید که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. معمولا روشویی‌ها را در قسمت پایین آینه نصب می‌کنند که هنگام شست و شوی دست و صورت بتوانید خودتان را در آینه ببینید.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که بهتر است روشویی خود را در جایی قرار دهید که به پریز برق هم نزدیک باشد. وجود پریز برق در نزدیکی روشویی و آینه بسیار مهم است زیرا با وجود آن به راحتی می‌توانید از وسایل برقی مانند سشوار و اتو استفاده کنید یا اگر آینه مورد نظر شما از نوع آینه نوری باشد ، به پریز برق نیاز دارد.

نکته‌ی بسیار مهم دیگری که باید برای نصب روشویی و آینه به آن توجه کنید ، نورپردازی می‌باشد. بهتر است روشویی را در قسمتی قرار دهید که نور کافی داشته باشد و علاوه بر زیبایی که دارد ، دید شما را بهتر کند.

ممکن است تصور کنید که نصب روشویی کار سختی می‌باشد و به تنهایی نمی‌توانید آن را نصب کنید. اما این‌چنین نیست و با داشتن وسایل مورد نیاز به راحتی می‌توانید روشویی را در محل مناسب خود نصب کنید.

اگر محیط سرویس بهداشتی شما بسیار کوچک است ، بهتر است از روشویی‌های بدون پایه و دیواری استفاده کنید و آن را در گوشه‌ی سرویس بهداشتی قرار دهید که فضای زیادی را اشغال نکند.

انواع روشویی مدرن دلفین

همانطور که در قسمت‌های قبلی گفته شد ، بهتر است برای خرید روشویی مدرن به تولید کننده‌ها مراجعه کنید و بهترین محصولات را با قیمتی به صرفه و مناسب خریداری کنید. اگر به دنبال یک شرکت معتبر هستید که در زمینه تولید روشویی مدرن و محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند ، ما به شما شرکت دلفین را پیشنهاد می‌کنیم که یکی از بهترین و خوش ‌نام ترین شرکت‌هایی می‌باشد که در این زمینه فعالیت می‌کند.

شرکت دلفین با گردآوری یک تیم حرفه‌ای و تولید محصولات با کیفیت ، به خوبی اعتماد همه را به خود جلب کرده است و در دل مردم جا باز کرده است.

حال نوبت به معرفی چند نمونه روشویی مدرن دلفین می‌رسد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

1. ست کابینت و روشویی دلفین کد 9068

اگر به دنبال خرید روشویی مدرن هستید ، این گزینه بهترین انتخاب برای شما می‌باشد. این نوع ست کابینت و روشویی دلفین همراه با آینه و باکس هماهنگ خود می‌باشد که جلوه‌ی بسیار زیبایی دارد و یک دکوراسیون خارق العاده برای شما ایجاد می‌کند.

از پی وی سی ضد آب ساخته شده است ، سنگ روشویی آن در بالاترین کیفیت ممکن ساخته شده است، مقاومت بسیار بالایی دارد و دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نمی‌شود.

ست کابینت و روشویی دلفین کد 9068 به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین کد 9068 به همراه آینه و باکس

2. ست کابینت و روشویی دلفین مدل C-1029

این نوع ست کابینت و روشویی دلفین هم گزینه‌ی بسیار مناسبی برای خرید روشویی مدرن می‌باشد، رنگ آن کروم است ، این نوع ست کابینت و روشویی دلفین آینه ندارد ، ماندگاری بالایی دارد و در عین سادگی بسیار زیبا و شیک است.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-C به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-C به همراه آینه و باکس

3. ست کابینت و روشویی دلفین مدل G-1029

این نوع فول ست بهداشتی دلفین یکی از زیباترین محصولات دلفین می‌باشد که طرفداران زیادی دارد و معمولا افرادی که برای خرید روشویی مدرن به این شرکت مراجعه می‌کنند ، از این مدل استفاده می‌کنند و روشویی را همراه با سایر وسایل ست آن خریداری می‌کنند که یک دکوراسیون بی نظیر و همه پسند داشته باشند. جنس این نوع لوازم هم از پی وی سی ضد آب ساخته شده است و ماندگاری بالایی دارد.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-G به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-G به همراه آینه و باکس

4. ست کابینت روشویی دلفین مدل 9053

این نوع فول ست بهداشتی دلفین هم در زیبایی نظیر ندارد و بسیاری از افرادی که برای خرید روشویی مدرن به این شرکت مراجعه می‌کنند ، از این روشویی مدرن و لوازم همراهش استفاده می‌کنند. با خرید این فول ست بهداشتی علاوه بر روشویی مدرن کابینت‌دار ، یک آینه و یک باکس زیبا هم خواهید داشت که از نظر جنس ، رنگ ، طرح و … با روشویی شما هماهنگ است.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل 9053 به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین مدل 9053 به همراه آینه و باکس

با خرید روشویی مدرن دلفین ، زیبایی را به محیط خود دعوت کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *