حمام و سرویس بهداشتی

14 حمام با دو دوش

آیا همیشه مجبور صبر کنید پارنترتان از حمام بیرون بیاید که بتوانید دوش بگیرید؟ حمام با دو دوش می‌تواند راه حل شما باشد. دوش‌های دوبل نه تنها به ارزش خانه شما می‌افزایند، بلکه دارای فضای کافی برای دوش گرفتن دو نفر هستند. نصب دوش دوگانه معمولا در بازسازی کامل حمام به بهترین شکل انجام می‌شود. و این دوش‌ها بخاطر سایزی که دارند می‌توانند نقطه مرکزی حمام مستر باشند. بنابراین به کمک رنگ و متریال، تصمیمات هوشمندی در رابطه با دکور بگیرید.

از دوش کامل لذت ببرید.

لذت کامل از دوش دوبل

واضح است که دوش دوبل حداقل به دو سردوش نیاز دارند که هر دو فرد بتوانند همزمان دوش بگیرند. اما این دوش دوبل که در تصویر می‌بینید، معنای دوش گرفتن را به سطح دیگری برده است. این حمام دارای یک سردوش سقفی، یک اسپری دستی و چندین اسپری برای پاشیدن آب به بدن است. این مشابه کارواش برای بدن انسان است. داشتن چند گزینه برای اسپری کردن آب در دوش دوگانه به خوبی کار می‌کند زیرا می‌توان آن‌ها را برای ترجیحات و ارتفاعات متفاوت تنظیم کرد.

در حمام با دو دوش فضایی برای نیمکت بگذارید.

استفاده از نیمکت در حمام با دو دوش

این دوش دوبل دارای یک سردوش بارانی، یک اسپری دستی و یک سردوش ثابت است و شش اسپری بدن یک واحد بخار نیز دارد. اینجا مکان کاملی برای آرامش یافتن یا تجدید قواست. علاوه بر این، در طراحی با افزودن یک طاقچه برای شامپو و ساختن یک نیمکت که فرصت اصلاح کردن یا استفاده از سنگ پا بدون خطر لیز خوردن را فراهم کرده است، از بزرگی فضا به خوبی بهره برده شده است.

جلوه کلاسیک در حمام با دو دوش

حمام کلاسیک با دوش دوبل

مرمر، یک متریال کلاسیک حمام، در این دوش دوبل به خوبی می‌درخشد. پارتیشن دوبل فضا را گسترده می‌کند و دو سردوش ثابت تامین کننده تقارن هستند. تایل مرزی موزاییکی و نوع کفپوش نیز به فضا زیبایی و سیالت داده‌اند. این طراحی حمام با دو دوش هم مدرن است و هم فارغ از زمان.

تجربه طراحی مدرن

طراحی حمام مدرن - حمام با دو دوش

این دوش دوبل مدرن و جذاب دارای طراحی کپسولی است که باعث می‌شود حس کنید در Star Trek هستید. به این خاطر که کف در داخل و خارج دوش به یک شکل است کاملا یکپارچه با حمام به نظر می‌رسد. موقعیت و شکل نامتعارف (در مرکز حمام) باعث شده این دوش کپسولی نقطه توجه حمام باشد.

ساده با تایل‌های کشیده در حمام با دو دوش

دوش دوبل در حمام

با استفاده از کف تیره و دوغاب با رنگی متفاوت، مقداری جذابیت به کاشی کشیده سفید و ساده اضافه کنید، همان طور که در این تصویر نیز می‌بینید. دو سردوش سقفی و یک اسپری دستی تمام چیزی که برای تمیز شدن نیاز دارید را فراهم کرده‌اند. این طراحی حمام با دو دوش به لطف لوازم استیل ضدزنگ و سفید کمی حس گذشته‌های اخیر را تداعی می‌کند.

برای حس طبیعت از سنگ استفاده کنید.

استفاده از سنگ برای حس طبیعت در حمام با دو دوش

در این دوش دوبل زیبا از بافت روی دیوار سنگ طبیعی به رنگ‌هایی خنثی که تقریبا برای هر سبک دکوری مناسب است، استفاده شده است. به جای توجه به دو سردوش جدا، به سردوش بارانی بزرگ که در فضا گسترده شده است، توجه کنید. اگر بخواهید یک دوش کوتاه بگیرید، سردوش‌های ثابت قطعا مناسب خواهند بود.

فضا را با تایل موزاییکی تعریف کنید.

تایل موزایکی و استفاده از آن در حمام با دو دوش

یک صندلی به طرز ظریفی حاشیه این دوش دوبل را تعریف کرده است. اما این تایل موزاییکی است که توجه را به خود جلب می‌کند و دوش را از طریق تقسیم‌بندی با شیشه تعریف می‌کند. دو سردوش سقفی تمام چیزی است که هر کسی برای تمیز و سرحال شدن نیاز دارد.

برای حمام با دو دوش یک طراحی مینیمال انتخاب کنید.

طراحی مینیمال در حمام با دو دوش

برای علاقمندان به طراحی معاصر، این حمام تمام المان‌های مناسب را دارد: لبه‌های صاف، حداقل حواس‌پرتی و پالت مونوکروم(تک‌رنگ). یک سردوش بارانی بزرگ به اندازه کافی برای دو نفر بزرگ است. اما اگر ترجیح می‌دهید که تنهایی دوش بگیرید، یک اسپری دستی و سردوش ثابت برای شما قرار داده شده است.

حمام کردن در حمامی مرمرین

حمام مرمرین با دوش دوبل

این حمام مستر زیبا، رویای علاقمندان مرمر است. در این حمام از رگه‌های طبیعی سنگ برای افزودن بافت و سیالیت به فضا استفاده شده است. و نکته عالی درباره مرمر این است که به نظر نمی‌رسد هیچوقت از مد بیفتد. سفید یک انتخاب کلاسیک و دارای ارزش بالاست که به روزرسانی دکور حمام را به کمک تنها چند لوازم جانبی به آسانی ممکن می‌کند.

حمام با دو درب

دو درب در حمام با دو دوش

این دوش با درهایی که در هر سمت دارید این حس را می‌دهد که به خودی خود یک اتاق است نه یک حمام. دو درب این امکان را نیز فراهم کرده که دو نفر همزمان بدون اینکه سر راه یکدیگر باشند دوش بگیرند. در طراحی از کاشی و مرمر به رنگ‌های متضاد سفید و خاکستری استفاده شده است که برای سبک معاصر حمام با دو دوش عالی است.

یک اتاق مرطوب ایجاد کنید.

اتاق مرطوب و دوش دوبل

مطمئن نیستید که می‌خواهید در حمام دوش بگیرید یا  استراحت کنید؟ این دوش به سبک اتاق مرطوب و فضای وان امکان هر دو مورد را فراهم کرده است. از آنجا که وان در فضای دوش است، لازم نیست نگران پاشیدن آب روی کف باشید. علاوه بر این، انتخاب مرمر کلاسیک و عالی است و به خانه ارزش می‌دهد.

کاشی‌های خاص را هایلایت کنید.

هایلایت کاشی های خاص در حمام با دو دوش

این دوش دراماتیک و زیبا برای 4 نفر مناسب است اما تصور کنید به تنهایی در این فضای فوق‌العاده دوش بگیرید. کاشی‌های خاص موزاییکی دارای طرح ماهی، واقعا این فضا را خاص کرده‌اند. به شمع‌های LED روی طاقچه‌ها نیز توجه کنید. این‌ها باعث می‌شوند که بدون نگرانی بابت خاموش شدن آن‌ها با آب، از نور آرام‌بخش آن‌ها لذت ببرید.

با یک دوش باریک در فضا صرفه‌جویی کنید.

دوش باریک در حمام

در این حمام تماما سفید، تایل‌های مراکشی آبی تیره خودنمایی می‌کنند. و طراحی ثابت می‌کند که می‌توان در حمام‌هایی با اندازه متوسط نیز دوش دوبل داشت. در این مورد برای اینکه در فضا صرفه‌جویی شود، دوش یک کریدور باریک است، به جای آنکه یک گوشه بزرگ از فضا را بگیرد. مدل حمام باعث شده هم نور طبیعی حفظ شود و حمام فضای خصوصی.

برای داشتن حریم خصوصی و نور در حمام با دو دوش از شیشه مات استفاده کنید.

حریم خصوصی در حمام با دو دوش

یک دیوار شیشه‌ای مات اجازه می‌دهد نور طبیعی وارد فضا شود و در عین حال حریم خصوصی نیز در این فضای مینیمال حفظ شود. تایل بزرگ سفید و نیمکت معلق حس فضایی گسترده و دلباز می‌دهند. قفسه وسایل حمام را نگه می‌دارد و هر یک از ایستگاه‌های دوش دارای یک سردوش بارانی، یک واحد دستی و چندین اسپری بدنی هستند. همچنین شما می‌توانید از پرده حمام استفاده کنید.

منبع: thespruce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *