حمام و سرویس بهداشتی

نحوه تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

دو قسمت کوچک و مهم در منزل همه‌ی افراد وجود دارد که توجه به دکوراسیون آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. این دو قسمت مهم، حمام و سرویس بهداشتی هستند که عضو ثابت همه‌ی خانه‌ها می‌باشد. قطعا شما هم مانند بسیاری از افراد دوست دارید که بعد از مدتی تغییراتی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید و منزل خود را از یکنواختی دور کنید. به طور مثال با تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام ، می‌توانید این تغییرات را شروع کنید و تنوع ایجاد کنید.

برای تغییر دکوراسیون منزل می‌توانید جای بسیاری از وسایل مانند: تابلوها، مبلمان، تلویزیون و … را تغییر دهید و محیطی جدید بسازید یا اینکه اگر توانایی خرید وسایل جدید دارید، برخی از وسایل خود را عوض کنید. البته توجه داشته باشید که اگر وسایل منزل شما نو هستند دیگر نیازی به خرید وسیله جدید نخواهید داشت.

در این مقاله می‌خواهیم در خصوص تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام سخن بگوییم و نحوه تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام را به شما آموزش دهیم.

تغییر دکوراسیون مزیت‌های زیادی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر هستند:

  • تغییر دکوراسیون کار راحتی می‌باشد و هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید این کار را انجام دهید و یک دکوراسیون جدید خلق کنید.
  • شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی اوقات فکرتان درگیر است و برای رهایی از این فکر شروع به جابجا کردن وسایل خود می‌کنید و به عبارتی دکوراسیون خود را تغییر می‌دهید زیرا برای رهایی فکر و خیال بسیار مناسب است.
  • تغییر دکوراسیون به سلامت روان  کمک می‌کند و روح شما را تازه خواهد کرد.
  • خلاقیت شما را افزایش می‌دهد.
  • باعث نظم دادن به محیط می‌شود و …

آموزش تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

در این قسمت می‌خواهیم برخی از کارهایی که  می‌توانید برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام انجام دهید را به شما معرفی کنیم.

برخی از اقداماتی که برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید انجام دهید:

1. نصب یا تغییر کفپوش سرویس بهداشتی

یکی از روش‌هایی که برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید از آن استفاده کنید، نصب یا تغییر کفپوش سرویس بهداشتی است. کفپوش‌ها علاوه بر زیبایی که دارند، ضد آب هستند و در برابر هرگونه ضربه و خراشی مقاوم هستند.

توجه داشته باشید که کفپوش‌ها در جنس‌های مختلفی ساخته شده‌اند و می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که دوست داشتید انتخاب نمایید و تغییری خاص در دکوراسیون خود ایجاد کنید.

کفپوش سرویس بهداشتی

2. تعویض کاشی‌ها

تعویض کاشی‌ها هم یک ایده برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌باشد که می‌توانید از آن استفاده کنید و یک دکوراسیون جدید بسازید.

ممکن است فکر کنید که تعویض کاشی کار بسیار سخت و پرهزینه‌ای می‌باشد اما نگران نباشید زیرا به راحتی می‌توانید با استفاده از کاشی‌های چسبی ، دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی خود را تغییر دهید.

البته توجه داشته باشید که می‌توانید گاهی اوقات کاشی‌ها را رنگ کنید و به این صورت دکوراسیون خود را تغییر دهید.

تعویض کاشی - تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

3. تغییر در نورپردازی

برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید تغییراتی در نورپردازی محیط خود ایجاد کنید و زیبایی محیط خود را چند برابر کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که فقط در صورتی نورپردازی محیط خود را تغییر دهید که این کار را به صورت اصولی و درست انجام دهید.

بهتر است بدانید که ترکیب لامپ‌های آفتابی و مهتابی یک ترکیب بی نظیر خواهد بود که همگان را مجذوب خود خواهد کرد و بهتر است از آن بهره ببرید.

می‌توانید لامپ‌های قدیمی را با مدل‌های جدیدتر و کم مصرف‌تر تعویض کنید و از نور آن‌ها لذت ببرید.

4. رنگ زدن

برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید شروع به رنگ زدن دیوارها، کابینت‌ها، سقف و درب کنید و با رنگ زدن فضایی جدید ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که رنگ‌ها هم تاثیر زیادی در روشن کردن فضا و بزرگ‌تر نشان دادن آن دارند.

اگر دوست دارید که از رنگ‌های گوناگون استفاده کنید و فضای یکنواختی نداشته باشید، بهتر است دیوارهای بزرگ را با رنگ‌های روشن و دیوارهای کوچک را با رنگ‌های تیره رنگ بزنید که نوعی تضاد به وجود آید و به زیبایی بیشتر محیط شما کمک کند.

رنگ زدن حمام

5. تعویض برخی از وسایل

برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید برخی از لوازم کوچک را تعویض کنید و تنوع ایجاد کنید. به طور مثال تعویض پرده حمام، حوله‌ها، دمپایی‌ها، قالیچه و … البته توجه داشته باشید که اگر مدت زیادی از خرید آن‌ها می‌گذرد که تعویض کردن بهترین گزینه است.

البته اگر از وسایل مقاوم و باکیفیت استفاده کرده باشید، بعد از گذشت زمان خواهید دید که ظاهر اولیه آن‌ها هیچ تغییری نکرده است و می‌توانید آن را نگه دارید و هر چند ماه یک بار برای ایجاد تنوع آن‌ها را جابجا کنید.

به طور مثال اگر پرده حمام شما از برند دلفین باشد که یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای ایرانی موجود در بازار می‌باشد، ظاهر اولیه آن هرگز تغییر نمی‌کند و مانند روز اول زیبا خواهد بود و دوباره می‌توانید با خرید یک پرده حمام دلفین تنوع ایجاد کنید.

پرده حمام کد Ev-4860 - تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

6. عوض کردن دستگیره‌ها

همانطور که می‌دانید امروزه دستگیره‌های زیبا و جدیدی وارد بازار شده‌اند که زیبایی خاصی دارند و کیفیت و کارایی بسیار خوبی هم دارند.

می‌تواید برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام، دستگیره‌های قدیمی را با دستگیره‌های جدید عوض کنید. ممکن است فکر کنید عوض کردن دستگیره‌ها تاثیر چندانی در تغییر دکوراسیون ندارد اما بهتر است بدانید برای تغییر دکوراسیون حتما لازم نیست که تغییرات بزرگ ایجاد کنید زیرا با تغییرات کوچک هم می‌توانید دکوراسیون خود را تغییر دهید.

البته بهتر است که علاوه بر تعویض دستگیره‌ها، تغییرات دیگری هم ایجاد کنید که تنوع ایجاد شده بیشتر به چشم بیاید.

7. اضافه کردن طبقات کوچک

می‌توانید با اضافه کردن طبقات کوچک و انواع شلف‌ها، در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی خود تغییر ایجاد کنید و به این فضاها نظم ببخشید.

البته توجه داشته باشید که از شلف‌ها و طبقات مقاوم و ضد آب استفاده کنید که در محیط مرطوب حمام و سرویس بهداشتی مقاوم باشند و خراب نشوند. بهترین گزینه برای خرید ، خرید شلف‌های دلفین می‌باشد که در اندازه‌های گوناگونی ساخته شده‌اند و ضد آب هم هستند که می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید و نگران خراب شدن آن هم نباشید.

شلف دیواری دلفین مدل R-6012

8. نصب یا تعویض تابلوها

برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید تابلوهایی که قبلا نصب کردید را عوض کنید یا اگر تابلو نداشتید، می‌توانید برای خرید تابلو مخصوص حمام و سرویس بهداشتی اقدام کنید و یک تابلوی‌ زیبا طبق سلیقه خود انتخاب کنید و فضایی شیک و زیبا بسازید.

بهتر است از تابلوهایی استفاده کنید که رنگ آن تضاد خاصی با سایر رنگ‌های محیط دارد و زیبایی محیط شما را چندین برابر می‌کند.

9. استفاده از اکسسوری‌ها

استفاده از اکسسوری‌ها نه تنها برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام کاربرد دارد، بلکه برای تغییر دکوراسیون سایر قسمت‌های منزل هم مناسب می‌باشد.

10. استفاده از کابینت روشویی

اگر روشویی‌های شما از نوع ایستاده است می‌توانید بجای آن از یک کابینت روشویی استفاده کنید که علاوه بر زیبایی که دارد، جدید‌تر است و به کمک آن می‌توانید از فضای زیر روشویی حداکثر استفاده را ببرید.

دقت داشته باشید که از کابینت روشویی ضد آب استفاده کنید که به راحتی بتوانید آن را تمیز کنید و نگران ریختن آب بر روی آن نباشید. کابینت‌های روشویی دلفین بهترین گزینه برای شما به شمار می‌روند زیرا در عین زیبایی که دارند ، ضد آب هستند و قیمت مناسبی دارند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل R55-WD

با بهره گیری از مواردی که گفته شد می‌توانید برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید و یک دکوراسیون خاص داشته باشید. البته توجه داشته باشید که نیازی نیست از همه‌ی موارد با هم استفاده کنید و می‌توانید برخی از آن‌ها را رعایت کنید و در دکوراسیون خود تنوع ایجاد کنید.

تنوع در دکوراسیون تاثیر زیادی در روحیه افراد دارد و حس شادابی و نشاط را در شما ایجاد می‌کند.

محصولات دلفین

برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می‌توانید از محصولات فوق العاده دلفین استفاده کنید و یک دکوراسیون لوکس و زیبا داشته باشید.

برای خرید محصولات دلفین می‌توانید به سایت معتبر دلفین ایران مراجعه کنید و از محصولات شگفت انگیز دلفین دیدن کنید سپس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

محصولات دلفین محصولات ایرانی هستند که همه‌ی مراحل ساخت آن‌ها تحت نظر کارشناسان باتجربه و ماهر انجام گرفته است، از مرغوب ترین مواد اولیه برای ساخت آن‌ها استفاده شده است، در مدل‌های گوناگونی ساخته شده‌اند، ماندگاری بالایی دارند و بهترین گزینه برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام به شمار می‌روند.

توجه داشته باشید که ماندگاری محصول یکی از مهم‌ترین نکاتی می‌باشد که باید به آن توجه کنید و برای اینکه صاحب محصولات ماندگار شوید باید از مراکز معتبر و محبوب خرید کنید.

برند دلفین یکی از بهترین برندهایی می‌باشد که می‌تواند با برندهای خارجی رقابت کند و پیروز میدان شود.

با خرید محصولات ایرانی و حمایت از کالاهای ایرانی می‌توانید به اقتصاد کشور کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *