حمام و سرویس بهداشتی

25 حمام رویایی

همه ما در ذهن خود حمام رویایی در نظر داریم که کمی بزرگتر، کمی کاربردی‌تر و کمی لوکس‌تر است. یک وان بزرگ، یک سردوش آبشاری، کف مرمر؛ همه این‌ها تصورات متداول از حمام هستند. در اینجا 25 حمام رویایی ایدئال شما که الهام‌بخش خواهند بود، آورده شده است.

حمام‌های رویایی: تمام آنچه همیشه خواسته‌اید.

حمام‌های رویایی

این حمام مستر که توسط یک معمار خبره طراحی شده است مثال کاملی از یک حمام سنتی رویایی با وان زیبا، دوش بزرگ و طراحی زیبای جزییات است.

حمام مدرن و هنری رویایی

حمام مدرن و هنری رویایی

یک نقاشی بزرگ نقطه جلب توجه در این حمام مدرن است. دکور کاملا سفید اجازه می‌دهد هنر خودش را نشان دهند و لمس راحتی و لوکس بودن این حمام را برای کسانی که از سادگی و در عین حال دکور باکیفیت لذت می‌برد، الهام‌بخش می‌کند.

حمام برای خانواده سلطنتی

حمام برای خانواده سلطنتی

اگر به حمام علاقمند هستید، این حمام معاصر که به رنگ طلایی و سفید است حتما شما را متاثر خواهد کرد. با افزودن تعداد زیادی گل و یک پوشش ارگانیک برای پنجره این حمام قدیمی به نظر نمی‌رسد. این وان قطعا ارزش خانواده سلطنتی را دارد.

حمام بزرگ با پنجره طاقی‌شکل

حمام بزرگ با پنجره طاقی‌شکل

این حمام مدرن سفید و زیبا معمولی به نظر می‌رسید اگر پنجره‌های طاقی‌شکل زیبا با جزییات فوق‌العاده را نداشت. توجه کنید که چطور پنجره‌ها یک آینه بزرگ بدون قاب را پوشانده‌اند و جلوه زیبایی ایجاد کرده‌اند.

حمام رویایی مدیترانه‌ای با گوشه‌های حلزونی شکل

حمام رویایی مدیترانه‌ای با گوشه‌های حلزونی شکل

یک وان تقریبا دایره‌ای که در وسط یک موزاییک در این حمام مدیترانه‌ای قرار دارد بسیار زیباست. پنجره‌های بزرگ نور طبیعی بسیار زیادی وارد فضا می‌کنند و گوشه‌های حلزونی‌شکل فضای لازم برای دکور و آیتم‌های حمام را فراهم می‌کنند. سقف بلند یک حس کلیسا مانند به این فضای لوکس می‌دهد.

حمام مدرن کوچک اما رویایی

حمام مدرن کوچک اما رویایی

در این حمام مدرن دارای نور و مطبوع چیزی وجود دارد که آن را کاملا رویایی کرده است. وان شناور، نیمکت چوبی خمیده و هنر گیاهی ساده این فضا را به فضایی تبدیل کرده که می‌توانید در آن نفس بکشید و آرامش یابید. لازم نیست حمام‌ها به اندازه اتاق پذیرایی باشند که لوکس باشند.

حمام رویایی مدرن مینیمال

حمام رویایی مدرن مینیمال

برخی مردم فکر می‌کنند حمام چیزی بیش از این است: معاصر و مینیمال. این حمام یکپارچه و هماهنگ است و از خطوط صاف و نرمی استفاده کرده است. استفاده از اندکی چوب گرمی لازم را به این فضا می‌دهد.

حمام رویایی زنان

حمام رویایی زنان

این حمام دارای سینک دوگانه با سنگ مرمر و دو آینه جداگانه بدون قاب است و همچنین یک کاغذدیواری با الگوی زیبا و پیچیده و نقره‌ای. استفاده از کف موزاییک مرمر، سنگ مرمر سینک را مجددا یادآور می‌شود.

حمام رویایی با دید خوب

حمام رویایی با دید خوب

چگونه می‌توانید با حمام گرفتن در چنین حمامی آرامش پیدا کنید؟ این حمام زیبای معاصر و مینیمال اطمینان داده که هیچ چیزی حتی دوش جلوی پنجره بزرگ کف تا سقف را نگرفته است. یک طاقچه کنسول شده به عنوان سینک عمل می‌کند و وان نیز با الگوی مرمر پوشانده شده که حس ارگانیکی بدهد.

حمام بزرگ مستر یا آینه‌های مزین

حمام بزرگ مستر یا آینه‌های مزین

رویاهای دهه 1960 پر از چنین حمام‌هایی بود. نورگیر سقفی نور طبیعی زیادی وارد فضا می‌کند و مرمر موجود در فضا حس لوکس بودن می‌دهد. آینه‌های مزین و غیرمتعارف کمی بافت و شخصیت به حمام می‌دهند.

حمام به سبک فرانسوی با وان پرده‌ای

حمام به سبک فرانسوی با وان پرده‌ای

تخت‌خواب‌های پرده‌ای یادآور تخت‌خواب‌های سلطنتی هستند اما وان‌های پرده‌ای چطور؟ به این لوستر لوکس، این حمام به سبک فرانسوی و این وان پرده‌ای و در دوگانه فرانسوی نگاه کنید. یک کف چوب‌پنبه‌ای دوستدار محیط زیست پاهای شما را در تمام فصول گرم نگه می‌دارد.

حمام مدیترانه‌ای رویایی

حمام مدیترانه‌ای رویایی

یک حمام رویایی دیگر سبک مدیترانه‌ای است، در این حمام از جزییات سنگین مس و برنج و همچنین تایل سنگی طبیعی استفاده شده که تداعی کننده فضای لوکس برای ماست. به سبک سقف بالای وان که به سبک کلیسای گوتیک است و با یک پشت‌پرده تیره روی پنجره پایان یافته است توجه کنید.

حمام رویایی نقره طلاکاری شده

حمام رویایی نقره طلاکاری شده

این حمام سنتی اما خلاقانه با سینک دارای نقره طلاکاری شده، دیدی که از پنجره به املاک بیرون وجود دارد را نمایان‌تر می‌کند. کف مرمر تم نقره‌ای را بیشتر نشان می‌دهد بدون اینکه در این امر زیاده‌روی کند، و آینه‌های زیادی نور طبیعی زیادی در فضا منعکس می‌کنند.

حمام رویایی ذن

حمام رویایی ذن

بادهای ژاپن الهام‌لخش این حمام آرامش‌بخش ذن هستند. یک وان مربعی که در جلو درهای بزرگ پاسیو و بالای یک کف سنگریزه‌ای قرار دارد و لوازم جانبی چوبی فضای لازم برای کتاب، شمع و حمام حباب را فراهم می‌کنند. سبز بودن اطراف باعث می‌شود حس کنید در دل طبیعت هستید.

حمام رویایی بزرگتر از زندگی

حمام رویایی بزرگتر از زندگی

همه چیز در این حمام رویایی بزرگتر از زندگی است: وان تو رفته، لامپ‌های سقفی و نشیمنی دایره‌ای که دقیقا در وسط فضا قرار دارد. اما این حمام هنوز هم کارایی دارد: فضای زیادی برای حمام کردن، دوش گرفتن یا هرگونه شستشوی دو نفر وجود دارد و جزییات لوکس زیادی نیز وجود دارد

حمام رویایی با سایبان‌های رومی

حمام رویایی با سایبان‌های رومی

چه چیزی این حمام مدرن را رویایی می‌کند؟ شاید این لوستر زیبا با الگوی چهارگوش. شاید این وان. شاید این پرده‌های رومی که با الگوی ظریف برنجی رنگ  جزییات زیبایی به حمام اضافه می‌کنند. فرقی ندارد که کدام یک جزییات مورد علاقه شما باشد، به هر حال این حمام مثال خوبی از یک حمام رویایی است.

حمام معاصر با وان استیل

حمام معاصر با وان استیل

در این حمام رویایی یک وان استیل در جلوی یک سنگ منحنی قرار گرفته است. چند مورد دیگر نیز به تعریف فضا کمک کرده‌اند» وان مطمئنا در مرکز توجه قرار دارد، سطح انعکاسی تیره آن که در تضاد با پس‌زمینه سبز قرار دارد.

حمام با سونا

حمام با سونا

نقوه قوت یک حمام لوکس می‌تواند یک سونا باشد و در این حمام مینیمال و مدرن این کار در کنار یک وان بلند و کم‌عرض انجام شده است. کلیت فضا به خاطر دیوارهای شیشه‌ای سونا و پنجره‌های بزرگ که از کف تا سقف امتداد دارند، بسیار زیباست.

حمام رویایی سنتی با تخته‌های دیواری

حمام رویایی سنتی با تخته‌های دیواری

یک حمام مدرن به رنگ کرمی با تخته‌های دیواری و کرکره‌های زیبا حس سنتی بودن بیشتر می‌دهد. این حمام مستر بزرگ دارای لامپ‌های خاص و زیبا و یک کف طبیعی زیباست که تضاد زیبایی ایجاد کرده است.

حمام لوکس رویایی با وان در گوشه و شومینه

حمام لوکس رویایی با وان در گوشه و شومینه

این حمام بزرگ و خاص ممکن از تنها لوکس به نظر برسد. پارچه‌ای نرم، یک شومینه، یک وان در گوشه که آنقدر بزرگ هست که برای دو نفر کافی باشد، و جزییات لوستر باعث می‌شود هر کسی احساس کند در حمام یک پادشاه قدم می‌زند.

حمام سفید با لامپ بالنی

حمام سفید با لامپ بالنی

یک تم کروی زیبا در این حمام درن و زیبا وجود دارد. شکل بالن مانند شیشه و چهارپایه شیشه‌ای خاکستری و لبه‌های نرم وان نمایانگر این تم هستند.

حمام رویایی عالی

حمام رویایی عالی

این حمام زیبا و عالی با صندلی فرانسوی با چاپ نرم و یک چهارپایه به سبک شرقی بسیار زیباست. پنجره بزرگ دید خوبی از وان فراهم کرده است.

حمام رویایی مدرن و لامپ خاص

حمام رویایی مدرن و لامپ خاص

این حمام سیاه و سفید که دارای یک لامپ خاص با اشکال پر است و توجه را به خود جلب می‌کند قطعا حس معاصر بودن خوبی می‌دهد.

حمام سنتی رویایی با جزییات سنگی

حمام سنتی رویایی با جزییات سنگی

این حمام زیبای سنتی با سنگ‌هایی که در اطراف وان و دوش نصب شده‌اند و با مزرعه‌ای که در اطراف حمام وجود دارد زیبا شده است. رنگ‌های گرم فضا را آرامش‌بخش و پذیرا کرده‌اند.

حمام رویایی با دید به اقیانوس

حمام رویایی با دید به اقیانوس

یک حمام باریک به کمک آینه بدون قابی که منعکس کننده اقیانوس است بسیار زیباتر شده است. این وان بسیار تحسین‌برانگیز است و یک قفسه باریک در امتداد دیوار برای قرار دادن لوازم مورد نیاز تعبیه شده است.

منبع: thespruce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *