حمام و سرویس بهداشتی

12 ایده قفسه حمام کاربردی

اتاقی که بسیاری از ما برای تمیز کردن و مرتب کردن به سراغ آن می‌رویم اغلب تبدیل به کثیف‌ترین و آشفته‌ترین بخش خانه می شود. صرفه نظر از این‌که حمام شما کوچک است یا بزرگ، داشتن یک قفسه حمام کاربردی برای نگهداری لوازم آرایشی، حوله ها و مواد شوینده اضافی لازم است.

با استفاده از این ایده‌های قفسه حمام، که از نظر سبک، قیمت و کارایی متفاوت هستند، فضای مختلف حمام خود را به خوبی کنترل و مدیریت کنید. اگر شما مواد شوینده زیادی دارید، قفسه‌هایی که در روی در و یا حتی زیر سینک نصب می‌شوند، می‌توانند به سرعت باعث نظم و نگهداری وسایل شوند.

قبل از بازدید از بخش فروشگاه سایت صنایع بهداشتی دلفین، حمام خود را بررسی کنید  و ببینید بیش‌ترین نیاز شما چیست؟ وسایل مورد نیاز سرویس بهداشتی و حمام را تهیه و سرویس بهداشتی خود را به جایی زیبا تبدیل کنید.

یک) نصب قفسه حمام کاربردی بالای در

برای انجام این کار به خاطر داشته باشید که وجود چهارپایه تاشو لازم است. یک قفسه حمام کاربردی در بالای درب ورودی نصب کنید تا وسایلی که در طول روز امکان و فرصت رسیدگی به آن‌ها را ندارید مانند ملحفه های اضافی، را در آن‌جا نگهداری کنید.

دو) نگهداری در زیر سینک

فصای زیر سینک را فرموش نکنید . این فضا با زیبایی ساده خود امکان نگهداری ملحفه‌های اضافی و محصولات زیبایی را به خوبی به شما می‌دهد.

سه) قرار دادن سبد مخصوص نوشیدنی

در صورتی که عادت دارید قبل یا بعد از حمام، نوشیدنی میل کنید. سبدی مخصوص به این کار در ورودی حمام خود قرار دهید.

چهار) استفاده از قفسه‌های دیواری

اگر دوست دارید برندها و محصولات گران قیمتی را که خریده‌اید به خوبی ببینید و جلوه مناسبی به حمام خود بدهید، می‌توانید از قفسه‌های دیواری استفاده کنید. آن‌ها را در این قفسه‌های روباز و روشن قرار دهید تا زیبایی خود را نشان دهند. این قفسه ها مانند کابینت های طب سنتی است اما از لحاظ ظاهری زیباتر است و به عنوان یک قفسه حمام کاربردی استفاده‌های زیادی خواهد داشت.

پنج) داشتن فضای زیاد

همه ی وسایل مورد نیاز  شما در سرویس بهداشتی مثل حوله، دستمال توالت و سایر موارد را می توان با داشتن زیاد در قفسه حمام به خوبی نظم بخشید. در هنگام خرید قفسه حمام حتما به این موضوع توجه کنید.

شش) نردبان نگهداری وسایل

تصور اشتباه نکنید. می توانید نردبان چوبی و قدیمی را با آویزان کردن سبدهای سیمی به پله‌های آن، به قفسه‌بندی پلکانی تبدیل کنید تا دستمال توالت، خوشبوکننده هوا و یا حتی بخشی از فضای سبز و گلدان را در آن نگهداری کنید.

هفت) قفسه‌های باز

قفسه‌های باز شما را ترغیب می کند که حوله ها و سرویس بهداشتی را پیوسته تمیز و مرتب نگهدارید. به جای هدر دادن فضای ارزشمند کف، با قفسه‌های داخلی علاوه بر افزایش فضای مفید، وسایل حمام را نیز از کف زمین و از یکدیگر دور نگه می‌داریم.

هشت) قفسه‌های تکی

ترکیب مد و کارکرد با قفس‌ های تکی که در بالای سرویس بهداشتی نصب شده‌اند سبب انتقال گرما و سبکی به فضای شما می شود.

نه) قفسه‌های صنعتی ساخته شده با کمک لوله

این قفسه ها از جمله قفسه حمام کاربردی هستند که محکم و بادوام ساخته می‌شوند. و از ترکیب چوب‌های تیره رنگ و لوله‌های ضخیم صنعتی ساخته شده‌اند تا به فضای شما حس خانه‌ای در مزرعه را بدهند.

ده) قفسه‌های با فضای نگهداری بسیار زیاد قابل نصب در پشت درب

فضای دیوار شما کم است؟ استفاده از قفسه حمام که قابلیت نصب بر روی در را دارد و بخش‌های مختلفی برای نگهداری حوله و لوازم آرایشی در آن طراحی شده است، می‌تواند به شما کمک کند.

یازده) کابینت قدیمی

اگر فرزند نوجوانی دارید، کابینت‌ها بهترین گزینه برای نگهداری وسایل هستند. اما درب بسته آن‌ها  می‌تواند موجب بی‌نظمی و به هم ‌ریختگی وسایل گردد. می‌توان با قرار دادن وسایل شکننده در عقب کابینت‌های چوبی و شیشه‌ای از آنها محافظت و نگهداری کرد.

دوازده) قفسه‌های سه طبقه

همه چیزهایی که در این قفسه ها قرار می گیرند خوب و زیبا به نظر می‌رسند. مخصوصا اگر با قفسه‌ها همخوانی و هماهنگی داشته باشند. به جای این‌که به دنبال فضاهای تاریک و کم نور باشید با این قفسه‌های سیاه و سفید سه لایه فضایتان را روشن کنید.

منبع : گود هوس کیپینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *