دکوراسیون

معرفی نشانگر سرویس بهداشتی جدید

نشانگر سرویس بهداشتی

امروزه از نشانگر سرویس بهداشتی و حمام استفاده فراوانی می‌شود. معمولا در منزل‌هایی که درب حمام و سرویس بهداشتی آن‌ها نزدیک به هم می‌باشد استفاده بیش‎تری دارد و به عنوان یک راهنما برای افرادی می‌باشد که برای اولین بار به منزل شما می‌آیند. به کمک نشانگر سرویس بهداشتی و حمام به راحتی می‌توان تشخیص داد که مکان مورد نظر کدام است. نشانگر سرویس بهداشتی جدید دلفین دارای طرحی جدید و زیبا می‌باشد و جنس محکم و ماندگار آن باعث می‌شود که شکل آن تغییر نکند و ثابت بماند.

تابلو نشانگر دلفین طرح حمام کد ۲۰ - نشانگر سرویس بهداشتی جدید

نشانگر سرویس بهداشتی جدید علاوه بر جنبه‌ی راهنمایی جنبه‌ی تزئینی و زیبایی دارد و باعث زیبایی درب حمام و سرویس بهداشتی شما می‌شود.

نشانگر سرویس بهداشتی جدید

نشانگر سرویس بهداشتی جدید در طرح‌های مختلفی وجود دارد و معمولا به صورت دوتایی وجود دارند که یکی از آن‌ها برای درب حمام و دیگری برای درب سرویس بهداشتی می‌باشد.

نشانگر سرویس بهداشتی جدید در بسیاری از مکان‌های عمومی مانند: رستوران‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مسجدها و … کاربرد دارند و به افراد برای پیدا کردن سرویس بهداشتی کمک می‌کنند به طور مثال در مکان‌های عمومی برای پیدا کردن سرویس بهداشتی مردانه یا زنانه بر روی درب خروجی راهرو از نشانگر‌ها یا تابلو استفاده می‌کنند.

نشانگر سرویس بهداشتی جدید از جنس‌های مختلفی مانند: کامپوزیت ، پارچه نمدی ، پلکسی گلاس و… ساخته می‌شوند که به توضیح هر کدام می‌پردازیم:

  • کامپوزیت: این جنس ضد آب است، هرگز تغییر رنگ نمی‌دهد و ماندگاری بسیار بالایی دارد.
  • پارچه نمدی: نرم و قابل شست‌و‌شو است و به راحتی می‌توان به وسیله‌ی آن نشانگر‌های زیبایی ساخت.
  • پلکسی گلاس: پلاستیک فشرده و بسیار شفافی می‌باشد، ضد آب است، هرگز تغییر رنگ نمی‌دهد و ماندگاری بالایی دارد.

نصب کردن نشانگر سرویس بهداشتی جدید بسیار راحت است زیرا قسمت پشت آن دارای چسب می‌باشد که می‌توانید با برداشتن لایه‌ی روی چسب، نشانگر سرویس بهداشتی و حمام را به راحتی در قسمتی که می‌خواهید نصب کنید. نشانگر سرویس بهداشتی جدید بر روی تمام سطح ها مانند: شیشه، چوب، پلاستیک، پی‌وی‌سی و … به راحتی قابل نصب می‌باشد.

بر روی نشانگر سرویس بهداشتی جدید معمولا یک طرح یا نقاشی وجود دارد که همه‌ی افراد با دیدن آن متوجه شوند که چه مکانی است. به طور مثال بچه‌ها یا افرادی که سواد ندارند با دیدن آن به راحتی متوجه خواهند شد.

بعضی از نشانگر‌ها فقط نام سرویس بهداشتی یا حمام را قید کرده‌اند، بعضی از آن‌ها علاوه‌بر نام از یک تصویر هم استفاده کرده‌اند و برخی دیگر فقط دارای تصویر هستند و نوشته‌ای وجود ندارد که شما می‌تواند با توجه به سلیقه خود و نیازی که دارید آن‌ها را تهیه کنید.

به این نکته هم توجه داشته باشید که این نشانگر‌ها جنبه‌ی زیبایی هم دارند و شما می‌توانید فقط برای زیبایی آن‌ها را بر روی درب نصب کنید.

نشانگر سرویس بهداشتی جدید دلفین در طرحی زیبا و کاربردی ساخته ‌شده است و دارای چسب قوی در قسمت پشت آن می‌باشد و هنگام باز و بسته شدن در احتمال افتادن آن وجود ندارد. نشانگر‌ها با اینکه اندازه‌ی تقریبا کوچکی دارند اما کاربرد‌های فراوانی دارند و علاوه‌بر سرویس بهداشتی و حمام برای اتاق‌های منزل هم از آن‌ها استفاده می‌شود.

تابلو نشانگر طرح bed room کد ۶۷

هنگام نصب نشانگر سرویس بهداشتی جدید مراقب باشید که آن را خیلی پایین نصب نکنید که بچه‌های کوچک به راحتی آن را جدا کنند ، همینطور خیلی بالا نصب نکنید که در معرض دید نباشد. نشانگر سرویس بهداشتی ، حمام و اتاق را جایی نصب کنید که به راحتی قابل دیدن باشد.

آموزش ساخت نشانگر نمدی

می‌توانید در منزل و با وسایل ساده و راحت نشانگر‌های نمدی و زیبایی بسازید و از آن‌ها در قسمت‌های مختلف منزل استفاده کنید. با این کارعلاوه‌بر شکوفا شدن خلاقیت و سرگرم شدن در منزل می‌توانید از این راه برای کسب درآمد هم استفاده کنید. حال به توضیح ساخت این نشانگر‌ها می‌پردازیم:

  1. در ابتدا باید طرح اصلی که مد‌نظر دارید را روی کاغذ بکشید که راحت‌تر بتوانید الگو‌ها را پیدا کنید.
  2. بعد از کشیدن طرح، الگو‌ها را مطابق طرح برش بزنید و سعی کنید از رنگ‌های متفاوت برای قسمت‌های مختلف طرح استفاده کنید که تصویر زیباتر باشد و جلوه‌ی بیش‌تری داشته باشد.
  3. برای زیر کار از دو قسمت بزرگ‌تر استفاده کنید و سعی کنید که دو رنگ متضاد باشند و یکی از آن‌ها کوچک‌تر باشد که بتوانید به راحتی آن‌ها را کوک بزنید. به این نکته توجه داشته باشید که کوک‌ها هم اندازه باشند که زیبایی کار به خوبی حفظ شود.
  4. برای درست کردن سر عروسکی که در طرح وجود دارد از دوخت دندان موشی استفاده کنید و داخل  آن را به کمک الیاف پر کنید که حجم بگیرد. داخل سایر قسمت‌ها هم بعد از این که دوخت زدید از الیاف پر کنید.
  5. بعد از آن چشم‌های عروسک را در جای مناسب و در فاصله‌ی استاندارد از هم بدوزید.
  6. سایرقسمت‌های باقی مانده را به وسیله‌ی چسب بچسبانید که طرح شما کامل شود.

به این صورت می‌توانید هر طرحی که دوست داشتید را به وسیله‌ی پارچه‌ی نمدی بسازید و یک نشانگر سرویس بهداشتی، حمام یا اتاق خواب بسازید به طور مثال برای نشانگر حمام می‌توانید عروسک ساخته شده را داخل یک وان قرار دهید.

نشانگر نمدی عروسکی برای حمام

اگر دوست داشته باشید می‌توانید نام سرویس بهداشتی یا حمام را با برش پارچه‌ی نمدی بسازید و بر روی پارچه نمدی زیر کار که از قبل آماده کرده‌اید نصب کنید. همینطور می‌توانید از عروسک‌ها هم برای زیبایی بیش‌تر استفاده کنید. تمام مراحل  ساخت، رنگ پارچه‌ها و رنگ نخ‌ها بستگی به سلیقه شما دارد. البته باید به ترکیب رنگ‌ها توجه داشته باشید و سعی کنید رنگ‌های شاد و زیبا را انتخاب کنید که بیش‌تر جلب توجه کنند.

نشانگر نمدی همراه با نام و طرح عروسکی

برای نصب کردن نشانگر که خودتان ساختید می‌توانید از چسب‌های دو رو در قسمت پشت آن استفاده کنید و آن را به راحتی نصب کنید.

اگر بعد از مدتی احساس کردید که نشانگر سرویس بهداشتی جدید شما کمی کثیف شده و نیاز به شستن دارد می‌توانید آن را به راحتی جدا کرده و بشویید و بعد از خشک شدن دوباره در همان قسمت نصب کنید.

نشانگر سرویس بهداشتی جدید دلفین دارای قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی می‌باشد و انتخابی خاص و مطمئن برای شما می‌باشد.

تابلو نشانگر دلفین طرح wc کد ۶۵ - نشانگر سرویس بهداشتی جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *