حمام و سرویس بهداشتی

معرفی جا دستمال کاغذی توالت

جا دستمال کاغذی توالت چیست

همانطور که می‌دانید امروزه استفاده از دستمال توالت بسیار رایج شده است و در سرویس‌های بهداشتی از آن استفاده می‌کنند. برای نگهداری این نوع دستمال از جا دستمال کاغذی توالت استفاده می‌شود.

برای نگهداری هر وسیله‌ای، ابزار خاصی طراحی شده است که بتوانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. به طور مثال با ساخت جا دستمال کاغذی توالت، دیگر نگران محل نگهداری دستمال توالت نخواهید بود و با خیالی راحت آن از آن استفاده خواهید کرد.

پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل Larens-304

از جا دستمال کاغذی توالت در سرویس بهداشتی‌های عمومی و خانگی استفاده می‌شود و یک وسیله‌ی کاربردی و ضروری است.

استفاده از جا دستمال کاغذی توالت مزیت‌های زیادی دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند:

 • برای نگهداری دستمال توالت از آن استفاده می‌شود.
 • دستمال‌ها را از آلودگی و رطوبت حفظ می‌کند. اگر دستمال‌ها خیس شوند علاوه بر انتقال آلودگی باعث خراب شدن دستمال‌ها می‌شود و دیگر نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
 • تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون سرویس بهداشتی دارد.
 • بسیار بهداشتی و تمیز است و از انتقال آلودگی‌ها جلوگیری می‌کند.
 • به تمیزی و مرتب بودن محیط کمک می‌کند و فضایی لوکس و زیبا به وجود می‌آورد.

ممکن است تصور کنید که جا دستمال کاغذی توالت هیچ تاثیری در دکوراسیون محیط ندارد. اما این‌چنین نیست و همواره کوچک‌ترین لوازم هم تاثیر بزرگی در دکوراسیون دارند. پس بهتر است یک جا دستمال کاغذی توالت استاندارد و زیبا برای سرویس بهداشتی خود تهیه کنید و از آن بهره ببرید.

پایه رول دستمال کاغذی دلفین مدل K05-al

توجه به این نکته حائز اهمیت است که دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون منزل شما دارد و باید همواره به آن توجه داشته باشید و از دکوراسیون این قسمت از منزل غافل نشوید.

جا دستمال کاغذی توالت دلفین

همانطور که برای خرید هر نوع وسیله‌ای به کیفیت آن توجه می‌کنید و همواره بهترین لوازم را خریداری می‌کنید، بهتر است برای خرید جا دستمال کاغذی توالت هم حساس باشید و بهترین نوع آن را خریداری نمایید که بتوانید مدت‌ها از آن استفاده کنید.

جا دستمال کاغذی توالت دلفین یکی از بهترین محصولات بهداشتی می‌باشد که می‌توانید بخرید. زیرا در بهترین کیفیت ممکن ساخته شده است ، مقاومت بسیار بالایی دارد ، ضد آب هستند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بشویید و تمیز کنید.

برای خرید جا دستمال کاغذی توالت دلفین می‌توانید به مراکز معتبر دلفین که در سطح وجود دارند مراجعه کنید یا اینکه به صورت غیر حضوری به سایت دلفین ایران مراجعه نمایید و این محصول با کیفیت را خریداری نمایید.

دلفین سوار بر موج‌ها می‌آید و مرغوب‌ترین محصولات بهداشتی را برای شما به ارمغان می‌آورد ، محصولاتی که همچون مروارید درخشان و ارزشمندی هستند و ماندگاری بالایی دارند.

ارزشمند بودن به قیمت بالای یک جنس بستگی ندارد ، بلکه به کیفیت و ماندگاری آن وابسته است. بهتر است بدانید که با خرید یک جنس ماندگار و با کیفیت ، یک کالای ارزشمند خواهید داشت.

محصولات دلفین ، محصولاتی ارزشمند هستند که می‌توانید آن‌ها را با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایید.

ممکن است تعجب کنید و با خود بگویید که محصولات با کیفیت را چطور می‌توان با قیمت مناسبی خریداری کرد. جای هیچ گونه تعجبی وجود ندارد زیرا دلفین یک شرکت معتبر و بی نظیر است که محصولات بهداشتی تولید می‌کند و آن‌ها را بدون واسطه به فروش می‌رساند.

محصولاتی که بدون واسطه و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند ، دارای قیمت مناسبی هستند و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی‌‌شود.

البته ممکن است بسیاری از افرادی که فروشگاه‌های محصولات بهداشتی دارند ، برای خرید تعداد بسیار زیادی از محصولات دلفین اقدام کنند. حال اگر شما برای خرید به این فروشگاه‌ها مراجعه کنید ، باید محصولات دلفین را با قیمت بیشتری بخرید زیرا پای یک واسطه در میان است.

نکات مهم برای خرید جا دستمال کاغذی توالت

همانطور که گفته شد برای خرید جا دستمال کاغذی توالت باید به نکات زیادی دقت کنید و یک محصول با کیفیت و ماندگار خریداری نمایید. برخی از این نکات به شرح زیر می‌باشند:

 • هنگام خرید این وسیله باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این محصول به چه صورت است. یعنی می‌توانید به مقدار دلخواه خود از دستمال کاغذی بردارید بدون اینکه سایر برگه‌های دستمال کاغذی بیرون بیایند.
 • دستمال‌هایی که استفاده نشده‌اند باید از تماس دست و هوای آلوده محفوظ باشند.
 • جنس بدنه‌ی جا دستمال کاغذی توالت یکی از نکات مهمی می‌باشد که باید به آن توجه کنید. جنس آن باید ضد آب و ضد زنگ باشد که در صورت تماس آب با آن خراب نشود و ظاهر اولیه خود را از دست ندهد.
 • جا دستمال کاغذی توالت باید به گونه‌ای باشد که به راحتی بتوانید دستمال جدید را درون آن قرار دهید و آن را تعویض کنید.
 • اگر برای مکان‌های عمومی از این نوع جای دستمال استفاده می‌کنید ، بهتر است نوع قفل‌دار آن را تهیه کنید که فقط مسئول مربوطه به آن دسترسی داشته باشد و آن را تعویض کند.
 • به نحوه نصب کردن آن هم توجه داشته باشید و یک محصول با نصب آسان انتخاب کنید که  هنگام نصب کردن آن با مشکل مواجه نشوید.
 • برند جا دستمال کاغذی توالت هم یکی از موارد بسیار مهمی می‌باشد که باید به آن به توجه کنید. اگر از برندهای معتبر خرید کنید ، یک محصول مرغوب و با کیفیت خواهید داشت که می‌توانید مدت‌ها از آن استفاده کنید. به طور مثال برند دلفین یکی از بهترین برندهایی می‌باشد که می‌توانید خریداری کنید و از محصولات بی نظیر آن بهره‌مند شوید.
 • ظاهر هم یکی از مواردی می‌باشد که باید به آن توجه کنید و یک محصول زیبا و مدرن خریداری نمایید. سعی کنید یک جای دستمال متناسب با سایر لوازم سرویس بهداشتی خریداری نمایید که زیبایی محیط شما را چندین برابر کند و یک دکوراسیون خاص و مدرن داشته باشید.
 • قیمت هم یکی دیگر از مواردی می‌باشد که همواره مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. البته توجه داشته باشید که نمی‌توان گفت که همه‌ی لوازمی که قیمت کمی دارند ، بدون کیفیت هستند و برعکس. بهتر است به دنبال خرید لوازمی باشید که در عین مرغوب بودن ، دارای قیمت مناسبی هستند. همه‌ی محصولات دلفین در بهترین کیفیت ممکن ساخته شده‌اند و دارای قیمتی به صرفه و مناسب هستند.

با رعایت کردن مواردی که گفته شد می‌توانید یک جا دستمال کاغذی توالت مرغوب و با کیفیت خریداری کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

اهمیت دکوراسیون سرویس بهداشتی

همانطور که گفته شد توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی  از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و باید به آن توجه داشته باشید. دکوراسیون سرویس بهداشتی تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون منزل شما دارد ، یعنی توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی مانند توجه به دکوراسیون سایر قسمت‌های منزل می‌باشد.

بهتر است بدانید که زیبایی یک منزل به زمانی بستگی دارد که برای دکوراسیون آن صرف می‌کنید. پس همواره برای داشتن یک دکوراسیون خاص و زیبا وقت بگذارید و تلاش کنید. برای داشتن دکوراسیونی خاص و زیبا باید لوازم مورد نیاز سرویس بهداشتی مانند: ست سرویس بهداشتی ، جا دستمال کاغذی توالت، کابینت روشویی ، آینه و باکس و … را تهیه کنید و آن‌ها را در جای مناسب خود قرار دهید.

همانطور که می‌دانید سرویس بهداشتی یکی از بخش‌های کوچک و پرکاربرد منزل است. شاید برای شما هم جالب باشد که می‌توانید با انجام ترفندهای مختلفی، سرویس بهداشتی خود را بزرگ‌تر از چیزی که می‌باشد نشان دهید و زیبایی آن را چندین برابر کنید. این ترفند‌ها به صورت زیر می‌باشند:

1. استفاده از آینه: به طور کلی می‌توان گفت که آینه‌ها در هر مکانی که باشند باعث نورانی‌تر شدن فضا و یزرگ‌تر نشان دادن آن می‌شوند. با قرار دادن یک آینه زیبا و متناسب با فضا ، می‌توانید فضایی نورانی و بزرگ داشته باشید.

آینه دلفین کد NQ-70

2. استفاده از کاغذ دیواری: استفاده از کاغذ دیواری هم یکی از ترفندهایی می‌باشد که به بزرگ‌تر نشان دادن فضا کمک می‌کند. به این صورت که با نصب کاغذ دیواری‌های قابل شست‌و‌شو که دارای طرح‌های عمودی هستند می‌توانید سقف سرویس بهداشتی خود را بلندتر از چیزی که هست نشان دهید و فضا را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان دهید.

3. انتخاب رنگ مناسب: با انتخاب رنگ‌های مناسب می‌توانید فضای کوچک خود را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان دهید. توجه داشته باشید که از رنگ‌های ملایم و ساده استفاده کنید و به رنگ سایر وسایل درون سرویس بهداشتی هم توجه کنید. به طور مثال رنگ جا دستمال کاغذی توالت را با ست سرویس بهداشتی و سایر وسایل ست کنید و زیبایی محیط را چند برابر کنید.

4. مصالح مناسب: مصالح مناسب هم تاثیر بسیار زیادی در بزرگ نشان دادن فضا دارند و با یک انتخاب درست می‌توانید فضایی لوکس و زیبا داشته باشید. با انتخاب کاشی و سرامیک‌های لوکس می‌توانید یک فضای دلنشین و زیبا ایجاد کنید.

به طور کلی می‌توان گفت که با رعایت کردن نکات ریز و درشتی که برای خرید لوازم و مصالح وجود دارد ، می‌توانید یک فضای لوکس و مدرن داشته باشید که مورد توجه همگان قرار گیرد.

برای خرید محصولات بهداشتی هم می‌توانید به مراکز معتبر دلفین مراجعه کنید و بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *