حمام و سرویس بهداشتی

فروش عمده آینه سرویس بهداشتی

اهمیت استفاده از آینه سرویس بهداشتی

اگر به دنبال مرکزی برای فروش عمده آینه سرویس بهداشتی می‌گردید، جای درستی هستید! به خواندن این مقاله ادامه دهید.

آینه سرویس بهداشتی یکی از کاربردی‌ترین المان‌های سرویس بهداشتی می‌باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. آینه‌ها در همه جا حضور دارند و به وضوح می‌توان حضور آن‌ها را در همه جا حس کرد.

بدون شک همه‌ی افراد به محض ورود به سرویس بهداشتی با یک آینه روبرو می‌شوند و برخی دیگر از افراد فقط برای استفاده از آینه وارد سرویس بهداشتی می‌شوند و خود را مرتب می‌کنند.

در این مقاله شما را با آینه سرویس بهداشتی و انواع مختلف آن آشنا می‌کنیم. سپس در مورد فروش عمده آینه سرویس بهداشتی صحبت می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم که یک خرید ایده آل و استاندارد داشته باشید.

استفاده از آینه سرویس بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این آینه کاربردهای فراوانی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

 • تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون سرویس بهداشتی دارد. پس بهتر است بهترین نوع آن را خریداری نمایید.
 • آینه سرویس بهداشتی می‌تواند فضای شما را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان دهد و بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی‌های کوچک می‌باشد.
 • با بهره مندی از این آینه می‌توانید نور محیط خود را افزایش دهید. آینه‌ها در هر فضایی که باشند ، تاثیر بسیار زیادی در روشنایی محیط دارند و به خوبی می‌توانند نور محیط را افزایش دهند.
 • تاثیر بسیار زیادی در آراستگی افراد دارند. زیرا با بهره مندی از این آینه می‌توانید صورت خود را اصلاح کنید ، آرایش کنید ، مسواک بزنید و … .
 • آینه سرویس بهداشتی تاثیر بسیار زیادی در نظافت و پاکیزگی دارد.
 • آینه‌ها آرامش خاصی دارند و این آرامش را به راحتی به شما منتقل می‌کنند. به این صورت که با دیدن آینه‌ها حس فوق العاده‌ای خواهید داشت و انرژی شما افزایش می‌یابد.
 • توجه داشته باشید که آینه سرویس بهداشتی فقط مختص منزل نمی‌باشد و در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال: سرویس بهداشتی‌های عمومی ، محل کار ، رستوران‌ها ، هتل‌ها و …
آینه بدون قاب دلفین مدل SQ-61
آینه بدون قاب دلفین مدل SQ-61

با توجه به مواردی که گفته شد ، استفاده از آینه‌‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد و نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

پس بهتر است به مراکز فروش عمده آینه سرویس بهداشتی مراجعه کنید و آینه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نکات مهم برای خرید آینه سرویس بهداشتی

اگر قصد دارید برای خرید آینه سرویس بهداشتی اقدام کنید ، بهتر است به نکات زیادی توجه داشته باشید که بتوانید یک آینه مناسب و استاندارد خریداری نمایید.

برخی از نکات مهمی که در خرید آینه وجود دارند ، به صورت زیر می‌باشند:

1. کیفیت

 کیفیت آینه‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی می‌باشد که باید به آن توجه کنید. اگر آینه مورد نظر کیفیت لازم را نداشته باشد ، بعد از گذشت مدت کوتاهی آسیب می‌بینید و باید آن را تعویض کنید.

همان طور که می‌دانید امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید انواع آینه و اکسسوری فعالیت می‌کنند. شرکت دلفین علاوه بر فروش عمده آینه سرویس بهداشتی ، فروش تکی آینه هم دارد و می‌توانید آینه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 آینه‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام از آن‌ها کیفیت خاص خود را دارند. پس باید نهایت دقت خود را بکار ببرید و بهترین و باکیفیت‌ترین آینه را خریداری نمایید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که هر چقدر مقدار جیوه استفاده شده در پشت آینه بیشتر باشد ، آینه مورد نظر کیفیت بیشتری خواهد داشت. با خرید آینه سرویس بهداشتی دلفین ، دیگر نگرانی بابت کیفیت آینه نخواهید داشت.

2. اندازه

توجه به اندازه آینه یکی دیگر از نکات مهمی می‌باشد که باید به آن توجه کنید. همانط ور که می‌دانید آینه‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید شده‌اند که انتخاب آن‌ها به محیط و نظر شما بستگی دارد.

به عنوان مثال برخی از افراد به آینه‌های قدی علاقه دارند و در محیط مورد نظر خود از یک آینه قدی استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید که اندازه آینه سرویس بهداشتی به محیط سرویس بهداشتی شما بستگی دارد.

 به این صورت که اگر محیط شما بزرگ است ، به راحتی می توانید از یک آینه بزرگ استفاده کنید.

اما اگر سرویس بهداشتی شما  کوچک است ، بهتر است از آینه کوچک‌تر و متناسب با محیط خود استفاده کنید. اگر به اندازه آینه‌ها توجه نکنید ، نمی‌توانید یک دکوراسیون ایده آل و زیبا داشته باشید.

3. برند

همانطو ر که گفته شد ، آینه‌ها برندهای مختلفی دارند و توسط شرکت‌های گوناگونی تولید می‌شوند.

برای خرید یک آینه مرغوب و با کیفیت باید از یک برند معتبر خرید کنید. به عنوان مثال برند دلفین ، یکی از بهترین و محبوب‌ترین برندهای موجود در بازار می‌باشد که محصولات آن در کیفیت و کارایی نظیر ندارند.

با انتخاب این برند می‌توانید ، مرغوب‌ترین محصولات موجود بازار را خریداری نمایید و از ماندگاری آن‌ها لذت ببرید.

آینه دلفین مدل 1070 | فروش عمده آینه سرویس بهداشتی
آینه دلفین مدل 1070

اگر به برند آینه توجه نداشته باشید و یک آینه معمولی بخرید ممکن است آینه مورد نظر بعد از مدت کوتاهی خراب شود و ظاهر اولیه خود را از دست دهد. بر

ند دلفین علاوه بر فروش عمده آینه سرویس بهداشتی ، در زمینه فروش سایر محصولات هم فعالیت می‌کند. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان محصولات خود را به صورت تکی هم به فروش می‌رساند.

4. شفافیت آینه

شفافیت آینه‌ یکی دیگر از نکات مهمی می‌‌باشد که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. هر چقدر آینه مورد نظر شفافیت بیشتری داشته باشد ، با وضوح بیشتری می‌تواند تصاویر را نشان دهد.

پس بهتر است هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید. شرکت دلفین همواره بهترین و شفاف‌ترین آینه‌ها را تولید می‌کند و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

5. قیمت

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که همواره مورد توجه قرار می‌گیرد ، قیمت آینه‌ها می‌‌باشد. همانطور که می‌دانید آینه‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند و قیمت برخی از آن‌ها بسیار زیاد است.

از این رو بهتر است به دنبال خرید یک آینه مرغوب با قیمت مناسب باشید. برای این کار کافیست به یکی از مراکز دلفین مراجعه نمایید.

ممکن است تصور کنید که قیمت آینه دلفین فقط در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی ، به صرفه و مناسب است. اما این‌چنین نیست و این شرکت محبوب ، در فروش تکی هم محصولات را با قیمتی بسیار به صرفه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

6. مقاومت

همان طور که می‌دانید محیط سرویس بهداشتی یک محیط مرطوب است و مدام با آب سروکار دارد. پس بهتر است هنگام خرید آینه سرویس بهداشتی به مقاومت و ضد آب بودن آن توجه کنید.

به عنوان مثال قاب بسیاری از آینه‌ها به صورت چوبی می‌باشد که اصلا مناسب محیط‌های مرطوب نیست. پس بهتر است از ضد آب بودن آینه اطمینان حاصل کنید.

در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی به این امر مهم توجه شده است و همه‌ی آینه‌ها از نوع ضد آب می‌باشند و با خیالی راحت می‌توانید آن‌ها را خریداری نمایید.

منظور از فروش عمده آینه سرویس بهداشتی چیست؟

بدون شک همه‌ی شما می‌دانید که فروش عمده به فروشی گفته می‌شود که در آن تعداد زیادی از محصول مورد نظر ، در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد شغل آزاد دارند و در مغازه‌های گوناگونی مشغول به کار هستند. این افراد لوازم مورد نیاز خود را از تولیدی‌ها و شرکت‌های معتبر تهیه می‌کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

معمولا  افرادی که می‌خواهند به صورت عمده خرید کنند ، به بهترین مراکز و تولیدی‌ها مراجعه می‌کنند و اجناس مرغوب می‌خرند. فروشنده‌ها با خرید اجناس مرغوب ، دیگر نگرانی بابت فروش محصولات خود نخواهند داشت. زیرا همه‌ی مردم هنگام خرید به کیفیت کالا توجه می‌کنند.

اگر می‌خواهید برای مغازه خود آینه بخرید ، بهتر است به شرکت معتبر دلفین مراجعه نمایید. این مجموعه در زمینه فروش عمده آینه سرویس بهداشتی ، آینه دکوراتیو و سایر آینه‌ها فعالیت می‌کند و بهترین محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروش عمده آینه سرویس بهداشتی در بسیاری از شرکت‌ها انجام می‌گیرد ، اما بهتر است به بهترین آن‌ها مراجعه کنید و نماینده‌ی بهترین برند در بازار باشید.

به عنوان مثال همه‌ی شما می‌دانید که با خرید محصولات دلفین ، سود خوبی بدست می‌آورید و می‌توانید لبخند رضایت همه‌ی مشتری‌ها را ببینید. به این صورت روز به روز تعداد مشتری‌های شما بیشتر می‌شود و کسب و کار شما رونق می‌گیرد.

آینه دلفین کد N-R-8060
آینه دلفین کد N-R-8060

در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی به نکات زیادی توجه می‌‌شود که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشد:

 • در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی به نظر افراد توجه می‌شود و طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در سفارش وجود دارد.
 • در فروش عمده ، محصولات با قیمت مناسب‌تری به فروش می‌رسند. زیرا یک واسطه در این میان قرار می‌گیرد و محصول مورد نظر را کمی گران‌تر به فروش می‌رساند که سود خوبی بدست آورد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که خرید مستقیم و بدون واسطه ، بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود. زیرا در این خرید همه‌ی محصولات با قیمت‌های به صرفه به فروش می‌رسند و هیچ گونه هزینه اضافی از شما نمی‌گیرند.
 • در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی ، بهتر است از قبل سفارشات را مشخص کنید که بتوانید تعداد مورد نیاز آن‌ها را تولید کنید و در زمان مشخصی در اختیار افراد قرار دهید.
 • در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی به تنوع محصولات توجه می‌‌کنند و محصولات گوناگونی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

انواع آینه سرویس بهداشتی

بعد از اینکه اطلاعات کافی در مورد فروش عمده آینه سرویس بهداشتی کسب کردید و با نکات مهم برای خرید آینه آشنا شدید ، بهتر است با بهترین آینه‌های موجود در بازار آشنا شوید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که انتخاب آینه سرویس بهداشتی به نظر و سلیقه شما بستگی دارد و بسیاری از طرح‌ها و مدل‌ها را می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. برخی از این آینه‌ها به صورت زیر می‌باشند:

1. آینه بدون قاب

آینه‌های بدون قاب یکی از محبوب‌ترین آینه‌هایی می‌باشند که در سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این آینه‌ها در عین سادگی ، بسیار زیبا و مدرن هستند و فضای شما را به زیبایی تغییر می‌دهند.

به عنوان مثال آینه بدون قاب دلفین مدل HX-63 در بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است. به صورت یک 6 ضلعی می‌باشد ، شیشه‌ای که در ساخت آن بکار رفته است کاملا شفاف و بدون موج است.

آینه‌ی بکار رفته در آن از نوع سوپر کریستال است و پوشش 2 لایه دارد و بهترین انتخاب برای شما به شمار می‌رود. بدون شک این آینه در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی حضور دارد و مورد توجه همگان قرار می‌گیرد.

فروش عمده آینه بدون قاب دلفین مدل HX-63
آینه بدون قاب دلفین مدل HX-63

2. آینه بک لایت

آینه‌های بک لایت هم نقش بسیار مهمی در ساخت دکوراسیون سرویس بهداشتی دارند و دکوراسیون شما را به زیبایی تغییر می‌دهند.

به عنوان مثال آینه بک لایت دلفین مدل NQ-60-round نور ملایم و زیبایی دارد ، در برابر رطوبت کاملا مقاوم است.

در تولید این آینه از تکنولوژی فلوت استفاده شده است و سطح آن بدون موج است و انتخاب مناسبی برای شما به شمار می‌رود. این نوع آینه هم در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی حضور دارد.

آینه بک لایت دلفین مدل NQ-60-round
آینه بک لایت دلفین مدل NQ-60-round

3. آینه پی وی سی

معمولا بسیاری از افراد در سرویس بهداشتی خود از آینه‌های پی وی سی استفاده می‌کنند. زیرا مقاومت و ماندگاری بالایی دارند و ضد آب هستند.

آینه‌های پی وی سی قابلیت شست و شو دارند و با خیالی راحت می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

به عنوان مثال آینه دلفین کد 1034 یک نوع آینه پی وی سی پرکاربرد می‌باشد. بدون شک این آینه هم در فروش عمده آینه سرویس بهداشتی نقش بسیار مهمی دارد.

فروش عمده آینه سرویس بهداشتی پی وی سی
آینه دلفین کد ۱۰۳۴

4. آینه استیل

آینه‌های استیل یکی دیگر از محبوب‌ترین آینه‌هایی هستند که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همان طور که می‌دانید استیل ، مقاومت بسیار بالایی دارد و ظاهر اولیه خود را به خوبی حفظ می‌کند. آینه‌هایی که قاب استیل دارند ، درخشش بیشتری دارند و همواره مورد توجه قرار می‌گیرند..

آینه مدل ۱۰۲۷ طلایی
آینه دلفین مدل ۱۰۲۷

5. آینه و باکس

آینه و باکس یکی از پرطرفدارترین المان‌هایی می‌‌باشد که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با خرید آینه و باکس می‌توانید زیبایی محیط خود را چند برابر کنید و لوازم بهداشتی خود را داخل باکس قرار دهید.

آینه و باکس دلفین کد ۱۰۲۱۳
آینه و باکس دلفین کد ۱۰۲۱۳

شما همچنین می‌توانید در پیج اینستاگرام دلفین ایران از آخرین محصولات و تخفیف های ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *