حمام و سرویس بهداشتی

عوامل موثر در قیمت روشویی معمولی

روشویی معمولی

روشویی یک المان پرکاربرد است که در همه جا به چشم می‌خورد و در قسمت‌های مختلفی با آن روبرو خواهید شد. با ما همراه باشید که در مورد کاربردهای این محصول شناخته شده صحبت کنیم و عواملی که در قیمت روشویی معمولی موثر هستند را به شما معرفی کنیم. این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

اگر بخواهیم یک تعریف برای روشویی داشته باشیم ، بهتر است بگوییم که روشویی یک لگن می‌باشد که در جنس‌های مختلفی تولید شده است و یک شیر آب در قسمت بالای آن وجود دارد.

روشویی‌ها را در محل‌هایی قرار می‌دهند که به آن نیاز دارند ، به عنوان مثال در سرویس بهداشتی ، راهرو‌های ورودی و … معمولا یک روشویی نصب می‌کنند که با استفاده از آن بتوانید دست و صورت خود را بشویید و آلودگی‌ها را از بین ببرید.

روشویی‌ها در انواع مختلفی تولید شده‌اند که هر کدام از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند. روشویی معمولی هم یکی از پرطرفدارترین نوع روشویی‌ها می‌باشد که از گذشته تا اکنون وجود دارد و طرفداران خاص خود را دارد. قیمت روشویی معمولی نسبت به مدل‌های دیگر بسیار مناسب و به صرفه می‌باشد و امکان خرید آن برای همگان وجود دارد.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-C به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین مدل 1029-C

روشویی‌های معمولی به صورت پایه‌دار هستند و در عین سادگی که دارند ، بسیار زیبا و شیک هستند و در انواع گوناگونی وجود دارند.

استفاده از روشویی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و یکی از حیاتی‌ترین المان‌هایی می‌باشد که در حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

توجه داشته باشید که قیمت روشویی معمولی کاملا به صرفه می‌باشد و اگر به دنبال خرید یک روشویی با قیمت مناسب هستید ، می‌توانید از این روشویی استفاده کنید.

کاربردهای استفاده از روشویی معمولی

توجه به این نکته حائز اهمیت است که هیچ فرقی ندارد روشویی شما از چه نوعی باشد ، زیرا بسیاری از آن‌ها کاربردهای یکسانی دارند و یک هدف را دنبال می‌کنند. حال در این قسمت شما را با کاربردهای روشویی معمولی آشنا می‌کنیم که این کاربردها به صورت زیر می‌باشند:

 • تاثیر زیادی در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما دارد.
 • به تمیزی و نظافت شما کمک می‌کند.
 • قیمت روشویی معمولی بسیار مناسب است.
 • در قسمت‌های مختلفی می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • نصب روشویی معمولی کار بسیار راحتی می‌باشد و به تنهایی می‌توانید این کار را انجام دهید.
 • آلودگی‌ها و میکروب‌ها را از محیط شما دور می‌کند.
 • برای نصب کردن آن به فضای زیادی نیاز ندارید و می‌توانید آن را در قسمت‌های مختلفی نصب کنید.
 • روشویی یکی از مهم‌ترین المان‌هایی می‌باشد که در حمام و سرویس بهداشتی از آن استفاده می‌کنند و اهمیت آن با دیوار پوش‌های ضد آب حمام و سرویس بهداشتی برابری می‌کند.
 • وجود روشویی ، دکوراسیون محیط شما را تکمیل می‌کند.
 • برای شست و شوی دست و صورت از آن استفاده می‌کنند.

کاربردهای روشویی معمولی بسیار بیشتر از مواردی می‌باشد که گفته شد. توجه داشته باشید که قیمت روشویی معمولی با توجه به کاربردهای فراوانی که دارد ، بسیار مناسب است.

توجه داشته باشید که سایر روشویی‌ها هم همین کاربردها را دارند ، فقط با توجه به مدل و طراحی آن‌ها ممکن است کاربردهای بیشتری هم داشته باشند. به عنوان مثال روشویی‌های کابینتی که در قسمت زیرین خود یک کابینت دارند ، کاربردهای بیشتری دارند و می‌توانید از کابینت آن برای نگهداری وسایل بهداشتی خود استفاده کنید.

ست کابینت و روشویی دلفین کد 9068 به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین کد 9068 به همراه آینه و باکس

عوامل موثر در قیمت روشویی معمولی

همانطور که گفته شد عوامل زیادی در قیمت روشویی معمولی تاثیر گذار هستند که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

 • جنس سینک روشویی: جنس سینک روشویی یکی از عوامل مهمی می‌باشد که در قیمت روشویی معمولی تاثیر گذار است. به این صورت که هر چقدر جنس سینک مورد نظر شما بهتر باشد ، قیمت روشویی معمولی هم بیشتر خواهد بود. توجه داشته باشید که جنس سینک یکی از مهم‌ترین نکاتی می‌باشد که باید هنگام خرید روشویی به آن توجه کنید. زیرا اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد بعد از مدت کوتاهی ظاهر اولیه خود را از دست می‌دهد ، لکه‌های آب بر روی آن می‌مانند ، زیبایی اولیه را از دست می‌دهد و باید آن را تعویض کنید.
 • اندازه روشویی معمولی: روشویی معمولی هم مانند سایر لوازم در اندازه‌های مختلفی تولید شده است که این اندازه‌ها تاثیر فراوانی در قیمت روشویی معمولی دارند. به این صورت که هر چقدر اندازه‌ی روشویی مورد نظر بزرگ‌تر باشد ، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. توجه به اندازه‌ی روشویی علاوه بر تاثیری که در قیمت روشویی معمولی دارد ، یکی از نکات بسیار مهمی می‌باشد که باید هنگام خرید روشویی به آن توجه کنید و آن را با توجه به متراژ محیط خود مشخص کنید. به عنوان مثال در سرویس بهداشتی‌های کوچک می‌توانید از روشویی‌های کوچک‌ استفاده کنید.
روشویی معمولی
روشویی معمولی
 • کیفیت روشویی: هر چقدر کیفیت روشویی مورد نظر شما بیشتر باشد ، قیمت روشویی معمولی هم بیشتر خواهد بود. البته توجه داشته باشید که گران بودن قیمت روشویی معمولی به معنای با کیفیت بودن آن نیست. پس باید هنگام خرید روشویی به کیفیت آن توجه داشته باشید و بعد از اینکه از باکیفیت بودن آن مطمئن شدید ، آن را خریداری نمایید.
 • برند: توجه به این نکته حائز اهمیت است که انتخاب برند روشویی تاثیر بسیار زیادی در قیمت روشویی معمولی دارد. پس بهتر است در انتخاب برند روشویی معمولی دقت داشته باشید. پیشنهاد ما به شما خرید روشویی معمولی دلفین در بهترین کیفیت و به صرفه‌ترین قیمت ممکن می‌باشد. زیرا شرکت خوش‌نام دلفین ، بهترین و با‌کیفیت‌ترین محصولات را تولید می‌کند و آن‌ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات باعث شده است که این محصولات با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار بگیرند. فراموش نکنید که قیمت روشویی معمولی دلفین نسبت به کیفیت بالایی که دارد ، بسیار به صرفه می‌باشد.
 • مدل: روشویی معمولی هم مانند سایر روشویی‌ها در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید شده است که این طرح‌ها در قیمت روشویی معمولی تاثیرگذار هستند و باید به آن‌ها توجه کنید.

همانطور که گفته شد عوامل زیادی در قیمت روشویی معمولی تاثیر گذار هستند و بهتر است هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید.

تاثیر روشویی در دکوراسیون

همانطور که در جریان هستید ، توجه به دکوراسیون یکی از مهم‌ترین مواردی می‌باشد که امروزه به آن توجه می‌شود. توجه به دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و نباید از غافل شد.

باکس حمام دلفین مدل 9053
فول ست روشویی دلفین مدل 9053

المان‌های زیادی در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی تاثیر گذار هستند که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:

 • روشویی
 • کف‌پوش
 • دیوار پوش
 • وان
 • شیرآلات بهداشتی
 • ست سرویس بهداشتی
 • شلف
 • آینه و …

همانطور که می‌دانید حمام و سرویس بهداشتی محیط‌های حساس و مهمی هستند که مدام در معرض رطوبت و نم قرار دارند. از این رو بهتر است هنگام خرید المان‌های مورد نیاز این قسمت‌ها ، به فاکتورهای زیادی توجه داشته باشید و سعی کنید بهترین المان‌ها را تهیه کنید که علاوه بر زیبایی که دارند ، کیفیت و کارایی مطلوب را هم داشته باشند و بتوانید مدت‌ها از آن‌ها استفاده کنید.

امروزه سینک‌ها و روشویی‌ها متنوع و زیبایی در بازار وجود دارند که در زیبایی نظیر ندارند وهمگان با دیدن آن‌ها به وجد می‌آیند.

ممکن است تصور کنید که وجود یک روشویی زیبا و باکیفیت در سرویس بهداشتی و حمام ضرورتی ندارد ، اما این‌چنین نیست. بلکه باید برای خرید این المان پرکاربرد نهایت تلاش خود را بکار بگیرید.

قیمت روشویی معمولی دلفین

اگر به دنبال خرید یک محصول با کیفیت هستید که قیمت مناسبی داشته باشد ، بهتر است به سراغ خرید محصولات دلفین بروید. شرکت دلفین که در زمینه ساخت انواع محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند ، همه‌ی محصولات خود را با قیمتی مناسب و به صرفه در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دلفین ایران ، برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

قیمت روشویی معمولی دلفین هم مانند سایر محصولات دلفین ، بسیار مناسب است و برای خرید آن هیچ هزینه‌ی اضافی از شما گرفته نمی‌شود.

اگر محصولات دلفین را به صورت مستقیم از فروشگاه‌های معتبر دلفین خریداری کنید ، متوجه خواهید شد که این محصولات قیمت شگفت انگیز و مناسبی دارند. اما اگر این محصولات را از مراکز دیگری بخرید ، ممکن است آن را با قیمت بیشتری در اختیار شما قرار دهند. زیرا  یک یا چند واسطه در این میان وجود دارد که هر کدام از آن‌ها قیمت را مقداری بالاتر می‌برند. این موضوع باعث می‌شود که قیمت محصولات بیشتر از قیمت اصلی آن باشد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که می‌توانید روشویی دلفین را به صورت غیر حضوری و اینترنتی سفارش دهید و بعد از چند روز آن را درب منزل تحویل بگیرید. بعد از اینکه وارد سایت دلفین ایران شدید ، می‌توانید محصول مورد نظر خود را جستجو کنید یا به گروه بندی‌هایی که در سایت وجود دارد ، مراجعه کنید.

به عنوان مثال بعد از پیدا کردن روشویی دلفین ، می‌توانید با قیمت روشویی معمولی دلفین آشنا شوید ، عکس‌های گوناگونی از آن ببینید ، با ویژگی‌ها و مشخصات این محصول آشنا شوید و بعد از اطلاعات دقیقی که بدست آوردید ، می‌توانید محصول مورد نظر خود را با خیالی راحت سفارش دهید.

ست کابینت و روشویی دلفین مدل 9075 به همراه آینه و باکس
ست کابینت و روشویی دلفین مدل 9075 به همراه آینه و باکس

با خرید کابینت روشویی دلفین ، دنیایی از زیبایی‌ها را به محیط خود دعوت کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *