شما می‌توانید به سادگی سفارش خود را در سایت و قسمت فروشگاه ثبت نمایید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و یا ثبت سفارش تلفنی می‌توانید از گزینه پشتیبانی آنلاین و یا تماس با تلفن‌های مجموعه استفاده کنید. در اینجا ما به متداول‌ترین سوالات شما پاسخ داده‌ایم. شاید جواب سوال شما هم در بین این سوالات باشد.
هزینه ارسال سفارشات برای تهران و شهرستان توسط شرکت ماهکس ارسال خواهد شد و هزینه آن به عهده خریدار خواهد بود.
در مورد سفارشات در محدوده ارسالی تهران بزرگ معمولا سفارشات در همان روز سفارش‌گذاری و نهایتا تا روز کاری بعد ارسال می‌شوند. درصورت بروز مشکل و طولانی شدن بیش از این با شما تماس خواهیم گرفت.
در مورد سفارشات شهرستان، بسته‌بندی و تحویل به تیپاکس حداقل یک تا سه روز کاری زمانبر خواهدبود. درصورت بروز مشکل و طولانی شدن بیش از این با شما تماس خواهیم گرفت.
تضمین صحت و سلامت اجناس ارسالی در شهر تهران تا درب منزل و برای شهرستان تا مرحله تحویل به تیپاکس یا باربری به عهده فروشنده می‌باشد.
مرجوعی کالا طبق قوانین سایت‌های اینترتی تا ۷ روز ضمن حفظ سلامت کالا و بسته‌بندی اولیه امکان‌پذیر می‌باشد. همچنین هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده خریدار می‌باشد.
امکان پرداخت در محل تنها برای شهر تهران امکان پذیر است. بنابراین اگر ساکن تهران هستید بله و اگر ساکن تهران نیستید متاسفانه فعلا این امکان برای شما مقدور نیست.
موجودی و قیمت فاکتورهای پرداخت نشده فقط تا ۲۴ ساعت معتبر است و در صورت ناموجود شدن کالا و یا تغییر قیمت مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.