حمام و سرویس بهداشتی

همه‌ی آنچه باید درباره جا مایع اتوماتیک دلفین بدانید.

جا مایع اتوماتیک

جا مایع اتوماتیک یکی از جدیدترین محصولات بهداشتی می‌باشد که امروزه کاربرد فراوانی دارد. با توجه به شرایط سختی که  امروزه وجود دارد و شیوع  این بیماری در بین مردم ، استفاده از این نوع جا مایع توصیه می‌شود زیرا در این نوع جا مایع برای خارج شدن مایع نیازی نیست که به آن دست بزنید و چیزی را فشار دهید و به این صورت هیچ گونه تماسی با این وسیله‌ی پرکاربرد وجود ندارد و از شیوع بیماری جلوگیری می‌کند. جا مایع اتوماتیک دلفین هم به این صورت می‌باشد که بدون تماس دست با آن و به وسیله‌ی سنسورهای چشمی که دارد باعث می‌شود مایع از آن خارج شود.

اگر بخواهیم بیشتر در مورد عملکرد جا مایع اتوماتیک توضیح دهیم باید بگوییم که این نوع جا مایع به واسطه‌ی سنسور چشمی که دارد و این سنسور به حرکت خارجی حساس می‌باشد به این صورت که زمانی که دست شما زیر این سنسور قرار می‌گیرد ، به صورت کاملا اتوماتیک و به وسیله‌ی برق یا باتری عمل پمپاژ انجام می‌گیرد و مایع بیرون می‌آید و روی دستان شما می‌ریزد.

توجه داشته باشید که اگر هر نوع جسم دیگری را در مقابل این سنسور قرار دهید ، سنسور واکنش نشان می‌دهد و مایع تخلیه می‌کند. از جا مایع اتوماتیک در مکان‌های عمومی استفاده می‌شود که کاربرد بسیار زیادی دارد مخصوصا در رستوران‌ها و سرویس بهداشتی عمومی ، وجود این نوع جا مایع علاوه بر کمک به سلامتی افراد ، باعث صرفه جویی هم می‌شود زیرا مایع به اندازه‌ی نیاز و در حد استاندارد از آن خارج می‌شود.

جا مایع اتوماتیک دلفین علاوه بر کاربرد زیادی که دارد ، بسیار زیبا می‌باشد و تاثیر زیادی در دکوراسیون شما دارد. استفاده از جا مایع اتوماتیک در این شرایط به سلامت خانواده‌ی شما کمک می‌کند و انتخابی مطمئن و ایمن به شمار می‌رود.

معرفی جا مایع اتوماتیک دلفین

جا مایع اتوماتیک دلفین در چند طرح وجود دارد و ماندگاری بسیار بالایی دارد. جا مایع اتوماتیک دلفین قابلیت نصب راحتی دارد و به راحتی قابل نصب می‌باشد ، کیفیت بسیار بالایی دارد و در برابر رطوبت و شست و شو کاملا مقاوم است ، ساخت آن تحت نظر کارشناسان مجرب انجام شده است و از مواد اولیه مرغوب و عالی برای ساخت استفاده شده است که نتیجه‌ی آن ساخت جا مایع اتوماتیک دلفین بسیار باکیفیت می‌باشد که همواره مورد توجه افراد قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که از جا مایع اتوماتیک دلفین علاوه بر سرویس بهداشتی، در آشپزخانه، مکان‌های عمومی و … استفاده می‌شود و کاربرد زیادی دارد. حال به معرفی چند نمونه جا مایع اتوماتیک دلفین می‌پردازیم:

پمپ مایع دستشویی اتوماتیک

این نوع جا مایع اتوماتیک دلفین به رنگ سفید طراحی شده است که زیبایی خاص خود را دارد.

مخزن این نوع بزرگ است و 1000 میلی لیتر مایع در آن جا می‌گیرد ، با توجه به بزرگ بودن این نوع جا مایع از آن در محیط‌های عمومی مانند هتل‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از این نوع جا مایع دیگر نیازی نیست که به صورت مداوم مایع داخل آن بریزید.

دقت داشته باشید که در این نوع جا مایع می‌توانید میزان ریزش مایع را تنظیم کنید ، با این کار در مصرف مایع صرفه جویی می‌شود و همواره به مقدار لازم از آن استفاده می‌شود.

فراموش نکنید که خودتان می‌توانید مشخص کنید که از باتری استفاده کنید یا آداپتور ، انتخاب آن هم بستگی به محلی دارد که جا مایع اتوماتیک دلفین را در آن نصب کردید. به راحتی می‌توانید آن را نصب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

پمپ مایع دستشویی اتوماتیک کد CH-DL1000 - جا مایع اتوماتیک دلفین

جا مایع دستشویی اتوماتیک ABS

این نوع جا مایع اتوماتیک دلفین از جنس ABS می‌باشد و می‌توانید برای پاشیدن الکل یا هر نوع مایع ضد عفونی دیگری از آن استفاده کنید. همانطور که می‌دانید با توجه به شیوع این ویروس استفاده از الکل و مواد ضدعفونی بسیار زیاد شده است و جا مایع اتوماتیک دلفین یک انتخاب مناسب برای این کار می‌باشد به این صورت که می‌توانید یکی از این نوع جا مایع را نزدیک در ورودی منزل نصب کنید که هنگام وارد شدن به منزل دستان خود را با آن ضد عفونی کنید و به این صورت به سلامت افراد خانواده‌ی خود کمک کنید. ماندگاری این نوع جا مایع هم بسیار بالا است و می‌توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. با خرید این نوع جا مایع دکوراسیونی شیک و مدرن بسازید.

پمپ مایع دستشویی اتوماتیک دلفین کد ۳۰FL-850

جا مایع اتوماتیک طرح استیل

این نوع جا مایع اتوماتیک دلفین طرحی شبیه به استیل دارد اما جنس آن از ABS می‌باشد. توجه داشته باشید که ABS یک نوع پلاستیک می‌باشد که کیفیت بالایی دارد و برای ساخت بدنه‌ی یخچال ، کامپیوتر و … از آن استفاده می‌شود. اگر بخواهیم از دیگر ویژگی‌های ABS بگوییم به موارد زیر می‌توانیم اشاره کنیم:

ضربه پذیر است و در برابر ضربه مقاوم است ، قیمت آن مناسب است ، در برابر رطوبت مقاوم است و خراب نمی‌شود.

پمپ مایع دستشویی اتوماتیک دلفین کد ۲۴FL-700 SS

نکات مهم برای خرید جا مایع اتوماتیک

جا مایع اتوماتیک یک محصول بسیار پرکاربرد و حساس می‌باشد پس هنگام خرید آن همواره باید دقت داشته باشید که یک محصول خوب و استاندارد تهیه کنید که بتوانید در زمانی طولانی بدون بروز مشکل از آن استفاده کنید. به طور مثال جا مایع اتوماتیک دلفین یک جا مایع استاندارد و باکیفیت می‌باشد که ماندگاری بالایی دارد و می‌توانید در مدت طولانی از آن استفاده کنید.

نکات مهمی که هنگام خرید جا مایع اتوماتیک باید به آن‌ها توجه کنید به شرح زیر می‌باشند:

1. استاندارد سازی تعریف شده:

جا مایع اتوماتیک اگر دست شما را تشخیص دهید به صورت خودکار مقداری از مایع دستشویی را به صورت استاندارد خارج می‌کند. همواره به این نکته دقت داشته باشید که بهترین نوع جا مایع اتوماتیک ، جا مایعی می‌باشد که خودتان می‌توانید به صورت دستی مقدار مایعی که خارج می‌شود را تنظیم کنید که بعد از آن همان مقدار مایع را خارج کنید و باعث اسراف هم نشود.

اگر جا مایع مورد نظر شما امکان تنظیم کردن ندارد ، بهتر است قبل از خرید آن مقدار مایعی که هر بار از آن بیرون می‌آید را بررسی کنید و مطمئن شوید مقدار آن استاندارد می‌باشد.

جا مایع اتوماتیک دلفین امکان تنظیم کردن مقدار ریزش مایع را دارد و به راحتی می‌توانید آن را تنظیم کنید یا تغییر دهید.

2. حساسیت چشم الکترونیکی جا مایع اتوماتیک:

کیفیت بالای چشم الکترونیکی که مهم‌ترین بخش جا مایع اتوماتیک است ، بسیار مهم می‌باشد و می‌توان گفت که تنها عاملی است که با بررسی آن می‌توان گفت که جا مایع باکیفیت است یا خیر.

مهم‌ترین نکاتی که باید مد نظر داشته باشید به صورت زیر می‌باشند:

  • محدوده دید چشمی جا مایع اتوماتیک که یک موضوع بسیار مهم است و باید بررسی شود. به این صورت که قرارگیری دست در کدام محدوده‌ باعث واکنش سنسور چشمی می‌شود.
  • سرعت در پاسخگویی هم یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. به این صورت که بعد از قرار گرفتن دست در محدوده‌ی دید چشمی ، بعد از چند ثانیه مایع خارج می‌شود و در دستان شما قرار می‌گیرد. اگر سرعت جا مایع اتوماتیک پایین باشد که کسی از آن استفاده نمی‌کند.

چشم الکترونیکی جا مایع اتوماتیک دلفین دارای حساسیت بسیار بالا و سرعت پاسخگویی خوبی می‌باشد و یک انتخاب خوب و مطمئن به شمار می‌رود.

3. مصرف انرژی:

انرژی مورد نیاز در جا مایع اتوماتیک توسط: باتری یا آداپتور تهیه می‌شود. انتخاب این نوع به عهده‌ی شما می‌باشد. بهتر است از جا مایع‌هایی استفاده کنید که توسط باتری انرژی آن‌ها تهیه می‌شود زیرا نوع دیگر جا مایع باید به پریز برق متصل شود و ممکن است پریز در نزدیکی آن نباشد و مجبور شوید از سیم بلند استفاده کنید که جلوه‌ی زیبایی ندارد. توجه داشته باشید که اگر از باتری استفاده کنید به راحتی می‌توانید جا مایع را در هر قسمتی که دوست داشتید نصب کنید و محدودیتی برای نصب کردن آن ندارید.

البته همواره به میزان مصرف باتری هم توجه داشته باشید که با مشکل مواجه نشوید.

4. ضمانت معتبر:

با توجه به اینکه این محصول به تازگی وارد بازار شده است و یک محصول پرکاربرد و حساس می‌باشد بهتر است آن را از جایی تهیه کنید که دارای ضمانت معتبر باشد و جایی که از آن خرید می‌کنید هم معتبر و معروف باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از جاهایی که معتبر نیستند به ساخت محصولات مشابه و بدون کیفیت می‌پردازند و با قیمتی بسیار پایین‌تر از بقیه این محصولات را به فروش می‌رسانند ، محصولاتی که هیچ نوع ضمانتی ندارند ، بعد از مدتی خراب می‌شوند و نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

پس همواره به این نکته توجه داشته باشید که همه‌ی محصولات خود را از جاهای معتبر خریداری نمایید که همواره آرامش داشته باشید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

محصولات دلفین همگی بسیار باکیفیت و مطمئن هستند زیرا توسط افراد ماهر و باتجربه فرآیند ساخت آن‌ها انجام گرفته است. توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که محصولات دلفین همگی دارای قیمت‌های مناسبی هستند. با توجه به کیفیت بالایی که دارند قیمت آن‌ها بسیار به صرفه می‌باشد.

با خرید جا مایع اتوماتیک دلفین همواره آسوده خاطر باشید که از جای مطمئن و خوبی خرید کرده‌اید و در مدت طولانی از این محصول پرکاربرد استفاده کنید.

پمپ مایع دستشویی اتوماتیک دلفین کد ۲۴FL-700 Polish - جا مایع اتوماتیک دلفین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *