دکوراسیون

بررسی کامل آینه گرد ساده

معرفی آینه گرد ساده

وجود یک آینه گرد ساده در دکوراسیون منزل، بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود و توجه همه را به خود جلب می‌کند. در این مقاله می‌خواهیم در مورد آینه گرد ساده و کاربردهای آن بحث کنیم. بعد از معرفی این محصول کاربردی و شیک، محل‌های مناسب برای نصب این آینه را مشخص ‌می‌کنیم که با آگاهی کامل بتوانید آینه‌های خود را در محل مناسب نصب کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

 همانطور که می‌دانید امروزه اکثر وسایل و تابلوهایی که در اطراف ما وجود دارند به صورت مربع یا مستطیل هستند و فضای یک دستی را به وجود می‌آورند. توجه داشته باشید که استفاده از یک آینه گرد در این دکوراسیون باعث به وجود آمدن یک تضاد زیبا می‌شود. این تضاد به وجود آمده باعث می‌شود که جلوه‌ی زیبایی در محیط به وجود آید و سایر وسایل منزل بیشتر از قبل به چشم بیایند.

آینه گرد ساده طرفداران زیادی دارد و می‌توانید در منزل یا محیط کار خود از آن استفاده کنید و فضای زیبایی به وجود آورید. توجه داشته باشید که وجود آینه گرد ساده در محیط علاوه بر زیبایی که دارد باعث به وجود آمدن دکوراسیونی مدرن می‌شود، در بزرگ‌نمایی فضا بسیار تاثیرگذار است و نور بیشتری به محیط می‌بخشد. هر چه اندازه‌ی آینه‌ بزرگ‌تر باشد، نور بیشتری را به فضا دعوت می‌کند و فضا روشن‌تر خواهد بود زیرا آینه‌ها در انعکاس نور بسیار تاثیر گذار هستند و نور را دو برابر می‌کنند.

اگر به دکوراسیون منازل دقت کنید، خواهید دید که چگونه یک آینه گرد ساده یا دکوراتیو دکوراسیون داخلی منزل را تکمیل کرده است و زیبایی را با خود به منزل آورده است. به طور کلی می‌توان گفت که استفاده از آینه‌ها، این وسایل درخشان و جذاب در دکوراسیون منزل، محیط کار و … تاثیر فراوانی در زیبایی محیط دارد و آرامش را به فضای شما دعوت می‌کند.

کاربردهای آینه گرد ساده

آینه گرد ساده کاربردهای زیادی دارد و در قسمت‌های مختلفی از منزل خود می‌توانید از این آینه بهره ببرید. در این قسمت برخی از کاربردهای جالب آینه گرد را شرح می‌دهیم که به صورت زیر می‌باشند:

  • با توجه به اینکه آینه‌های گرد هیچ ضلعی ندارند، آرامش را به محیط شما می‌بخشند. به طور مثال هنگامی که وارد محیطی می‌شود که یک آینه گرد ساده در آن‌جا نصب شده است، آرامش عجیبی در وجود شما ایجاد می‌شود و جذب این آینه‌ی بدون گوشه خواهید شد.
  • به کمک آینه‌ها می‌توانید ظاهر خود را ببینید و خود را آراسته کنید. آینه‌ها زیبایی‌ها و مشکلات ظاهری شما را مانند یک دوست مهربان نمایان می‌کنند و به شما نشان می‌دهند.
  • به کمک یک آینه گرد ساده می‌توانید به فضای خود عمق بدهید. به این صورت که با نصب کردن آینه بر روی دیوار خود، خواهید دید که تصاویر و لوازمی که در روبروی آینه قرار دارند به کمک آینه انعکاس می‌یابند و این انعکاس باعث می‌شود که فضای شما دلباز شود و عمق پیدا کند.
  • به کمک آینه‌ها می‌توانید عیب‌های محیط خود را بپوشانید. به طور مثال گاهی اوقات به خاطر کمبود جا مجبور خواهید شد که قسمتی از پذیرایی خود را به کمد تبدیل کنید. احتمالا دوست ندارید که دیگران توجه شوند که در این قسمت منزل شما کمد وجود دارد. بهتر است برای رفع این مشکل، از یک درب آینه‌ای استفاده کنید که علاوه بر پوشاندن کمد مورد نظر، زیبایی پذیرایی شما را چند برابر می‌کند.
  • وجود آینه گرد ساده در قسمت‌هایی از منزل که نور کمی دارند باعث می‌شود که این کمبود نور به خوبی جبران شود و محیط شما نورانی گردد.
  • به کمک آینه‌ها می‌توانید حس و حال متنوعی را تجربه کنید که این حس و حال بستگی به مکانی دارد که در آن حضور دارید. به طور مثال برای ورزش کردن به باشگاه ورزشی می‌روید و آینه‌های گوناگونی را می‌بینید که بر روی دیوارها نصب شده‌اند. در ابتدای ورود، دیدن این همه آینه شما را به وجد می‌آورد. بعد از اینکه شروع به ورزش کردن کنید خواهید دید که ورزش کردن در مقابل آینه شور و هیجان خاص خود را دارد و می‌توانید حرکت‌های اشتباه خود را اصلاح کنید و با انرژی و هیجان بالا ورزش خود را ادامه دهید و لذت ببرید.  اگر بعد از تمام شدن ورزش نزدیک درب ورودی یک آینه گرد ساده ببینید که صورت خندان شما را نشان می‌دهد، از ورزش کردن خود بیشتر از قبل لذت خواهید برد و با انرژی دو چندان به سمت منزل خواهید رفت.
  • با آویزان کردن یک آینه گرد بر دیواری که ساده و بدون استفاده است باعث می‌شود که جان تازه‌ی به دیوار بخشیده شود ، از حالت سردی و بی روحی خارج شود و جلوه‌ای جذاب و دلنشین داشته باشد.

آینه‌ها علاوه بر کاربردهایی که گفته شد، کاربردهای بیشتری هم دارند که بعد از نصب کردن آن‌ها در محل مورد نظر متوجه خواهید شد. به طور مثال کاربرد آینه گرد ساده در حمام با کاربرد این آینه در اتاق خواب کاملا متفاوت می‌باشد و به محل نصب آن‌ها بستگی دارد.

محل مناسب برای نصب آینه گرد ساده

انتخاب محل نصب آینه به اندازه کیفیت و زیبایی آینه اهمیت دارد. اگر آینه‌ها در جای مناسب نصب شوند جلوه‌ی بیشتری خواهند داشت و دکوراسیون شما را به زیبایی تغییر می‌دهند. در این قسمت برخی از مکان‌های مناسب برای نصب آینه را شرح خواهیم داد که به صورت زیر می‌باشند:

حمام

وجود یک آینه گرد در حمام، دکوراسیون آن را تکمیل می‌کند طوری که بعد از نصب آن در حمام متوجه خواهید شد که وجود این آینه گرد چه قدر برای حمام شما لازم بود. توجه داشته باشید که بهترین قسمت برای نصب آینه در حمام، قسمت بالای سینک می‌باشد و بهتر است آینه را در این قسمت نصب کنید.

اتاق خواب

وجود یک آینه گرد در اتاق خواب علاوه بر ایجاد حس آرامش، باعث می‌شود که اتاق شما زیباتر از قبل شود و جلوه‌ای شیک و مدرن داشته باشد. اگر در اتاق خود یک میز یا کنسول دارید که در کنار دیوار می‌باشد، بهتر است با نصب کردن یک آینه گرد در قسمت بالای آن فضایی مدرن بسازید. در غیر این صورت بهتر است که آینه را بر روی دیوار خالی که در اتاق شما وجود دارد نصب کنید.

سرویس بهداشتی

وجود آینه در سرویس بهداشتی به عنوان یک عضو ثابت می‌باشد که کاربرد زیادی دارد. انتخاب نوع آینه به سلیقه‌ی شما بستگی دارد اما معمولا از آینه بدون قاب گرد برای سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند و آن را در قسمت بالای روشویی نصب می‌کنند. فراموش نکنید که آینه بدون قاب دلفین بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

پذیرایی

استفاده از آینه در پذیرایی باعث می‌شود که دکوراسیون شما مدرن و شیک شود و جلوه‌ی زیبایی داشته باشد. اگر در پذیرایی شما شومینه وجود دارد، بهترین قسمت برای نصب آینه می‌باشد و می‌توانید در قسمت بالای آن یک آینه گرد ساده نصب کنید. با نصب آینه در این قسمت، گرمای خاصی به منزل خود بخشید و از آرامش محیط  لذت ببرید.

نصب آینه گرد دلفین در پذیرایی
نصب آینه گرد ساده در پذیرایی

نزدیک درب ورودی

استفاده از آینه  نزدیک درب ورودی باعث به وجود آمدن یک جذابیت خاص می‌شود که افراد هنگام ورود با آن مواجه می‌شوند. همچنین می‌توانید هنگام خارج شدن از منزل، تصویر خود را در آینه ببینید.

آینه گرد ساده دلفین

بعد از آگاهی از کاربردهای فراوان آینه‌ها بهتر است به فکر خرید یک آینه‌ی با کیفیت و ماندگار باشید. پیشنهاد ما به شما آینه‌های دلفین می‌باشد که در بهترین کیفیت ممکن ساخته شده‌اند و ماندگاری بالایی دارند. آینه گرد ساده دلفین دارای سطحی شفاف و صاف می‌باشد که با وضوح بسیار بالا تصاویر را به شما نشان می‌دهد زیرا از تکنولوژی فلوت برای تولید این آینه استفاده شده است.

توجه داشته باشید که آینه‌ی بکار رفته در آن سوپر کریستال است که دارای پوشش دو لایه‌ای می‌باشد که مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت آسیب نمی‌بیند و ظاهر اولیه خود را به خوبی حفظ می‌کند.

این آینه کاملا ایرانی می‌باشد و همه‌ی مراحل ساخت آن تحت نظر کارشناسان با تجربه و مجرب ایرانی صورت گرفته است. آینه گرد ساده دلفین به صورت قاب‌دار و بدون قاب وجود دارد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ها تهیه کنید و دکوراسیون خود را  به یک دکوراسیون شیک و مدرن تبدیل کنید.

 توجه به این نکته حائز اهمیت است که همه‌ی محصولات دلفین در کیفیت و کارایی بی نظیر هستند، هدف این شرکت معتبر جلب رضایت مشتری می‌باشد و تیم متخصص دلفین همواره تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد که بهترین محصولات را تولید کند.

برای خرید انواع آینه گرد می‌توانید به بخش آینه بدون قاب، آینه دکوراتیو، آینه نوری و آینه لمسی مراجعه کنید. همچین برای شما امکان سفارش از سایت‌های دیجی کالا و زودل نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *