دکوراسیون

آشنایی با مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری

آشنایی با شلف دیواری

شلف دیواری همان طاقچه دیواری می‌باشد با این تفاوت که این نوع طاقچه قابل جابجایی است و به راحتی می‌توانید آن را در قسمت‌های مختلفی نصب کنید. در این مقاله می‌خواهیم شما را با شلف دیواری و مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری آشنا کنیم که با این وسیله‌ی دوست داشتنی و پرکاربرد به خوبی آشنا شوید.

شما همچنین می‌توانید در مقاله معرفی مدل‌های جدید و شیک شلف چوبی با انواع شلف و طبقه دیواری آشنا شوید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که  به حضور یک طاقچه‌ی کوچک یا بزرگ در برخی از قسمت‌های منزل نیاز داشته باشید و با خود بگویید که کاش اینجا یک طاقچه بود که می‌توانستم لوازم خود را بر روی آن قرار دهم.

دیگر جای تاسف خوردن وجود ندارد زیرا به راحتی می‌توانید به این خواسته برسید و یک طاقچه‌ی زیبا در محل مورد نظر نصب کنید.

فقط کافیست به یکی از مراکز فروش محصولات بهداشتی مراجعه نمایید و از بین شلف‌های گوناگونی که وجود دارد، شلف مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شلف دیواری دلفین مدل ۱۰۲۰۹-WD

بعد از خرید می‌توانید آن را به راحتی در هر قسمتی که دوست داشتید نصب کنید و یک طاقچه‌ی مدرن و زیبا داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری، نصب راحت آن می‌باشد که بدون وجود مشکل می‌توانید این کار را انجام دهید. شلف دیواری یکی از پرکاربرد‌ترین لوازمی می‌باشد که در همه جا قابل استفاده است  و کار شما را راحت می‌کند. ویدئو راهنمای نصب شلف دلفین را ببینید.

بهتر است برای خرید این وسیله‌ی پرکاربرد به مراکز معتبر مراجعه نمایید و بهترین و با کیفیت‌ترین شلف‌ها را خریداری نمایید و مدت‌ها از آن استفاده کنید.

همانطور که می‌دانید هر چقدر کیفیت محصولات بیشتر باشد ماندگاری بالاتری خواهند داشت. برای این منظور می‌توانید به بخش خرید شلف و طبقه دیواری سایت دلفین ایران مراجعه نمایید.

شلف دیواری دلفین کد deco-501

معرفی مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری

همانطور که گفته شد شلف‌های دیواری کاربردهای فراوانی دارند که در این قسمت می‌خواهیم شما را با مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری آشنا کنیم که به شرح زیر می‌باشند:

1. زیبایی دکوراسیون

یکی از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، تاثیر آن در دکوراسیون منزل می‌باشد.

زیرا شلف‌ها به زیبایی دکوراسیون کمک فراوانی می‌کنند و یک محیط دل نواز و زیبا به وجود می‌آورند.

با نصب کردن شلف می‌توانید زیبایی را به محیط خود دعوت کنید. ممکن است تصور کنید که شلف‌ها تاثیر چندانی در دکوراسیون ندارند ، اما این‌چنین نیست و تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون دارند و آن را به زیبایی تغییر می‌دهند.

نمای کامل شلف دیواری دلفین مدل 10202-WD پر

2. زیبایی دیوارهای خالی

 یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، پر کردن دیوارهای خالی می‌باشد.

منظور از دیوارهای خالی دیوارهایی می‌باشد که استفاده‌ای ندارند و تابلو یا هر چیز دیگری هم بر روی آن نصب نشده است.

در این مواقع می‌توانید با خرید یک شلف زیبا و نصب آن بر روی دیوار مورد نظر ، روح تازه‌ای به دیوار خود ببخشید.

خرید شلف برای سرویس بهداشتی

3. استفاده از شلف در آشپزخانه

استفاده از شلف دیواری در آشپزخانه بسیار مرسوم است و برای نگهداری لوازم آشپزخانه از آن استفاده می‌شود.

می‌توان گفت که یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، استفاده از آن در آشپزخانه می‌باشد. همانطور که می‌دانید آشپزخانه قلب منزل است و همواره باید به آن توجه شود.

اما امروزه بسیاری از آشپزخانه‌ها متراژ کمی دارند و کوچک هستند. استفاده از شلف‌ها در این آشپزخانه‌ها به شدت توصیه می‌شود زیرا با وجود شلف‌ها دیگر کمبود جا را حس نخواهید کرد و بسیاری از لوازم خود را بر روی آن قرار می‌دهید.

معمولا شلف‌های دیواری در آشپزخانه را در قسمت بالای کابینت‌ها نصب می‌کنند یا اینکه به جای استفاده از کابینت‌های بالایی از شلف‌ها استفاده می‌کنند.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که با نصب کردن شلف دیواری در قسمت بالای ظرفشویی، بالای اجاق گاز و اطراف هود می‌توانید زیبایی محیط خود را چندین برابر کنید و صمیمیت فضا را چند برابر کنید.

مواردی که گفته شد از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری در آشپزخانه بود که می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.

شلف دیواری آشپزخانه

4. استفاده از شلف در راهرو

یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، استفاده از آن در راهرو‌ها می‌باشد.

با نصب کردن شلف‌های دیواری در راهروی ورودی و راهروهای منتهی به اتاق‌ها ، حمام و سرویس بهداشتی می‌توانید یک فضای زیبا و خاص داشته باشید.

معمولا بسیاری از افراد گمان می‌کنند که راهروها محیط‌های خسته کننده و بی روحی هستند ، اما شما با نصب کردن شلف‌های دیواری و قرار دادن لوازم تزئینی و دکوری بر روی آن می‌توانید روح تازه‌ای به این فضا ببخشید و زیبایی را به این فضا دعوت کنید.

اگر در راهروی ورودی از شلف استفاده می‌کنید ، بهتر است از آینه و یک جاکلیدی هم در کنار آن استفاده کنید و علاوه بر زیبایی که به وجود می‌آورید ، یک فضای کاربردی داشته باشید.

5. استفاده از شلف در هال و پذیرایی

اگر بخواهیم یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری را بیان کنیم ، بدون شک کاربرد شلف دیواری در هال و پذیرایی را بیان خواهیم کرد.

به این صورت که با نصب کردن یک شلف زیبا در هال و پذیرایی می‌توانید یک دکوراسیون زیبا و خاص داشته باشید که مورد توجه همگان قرار می‌گیرد.

بسیاری از شلف ها جنبه‌ی زیبایی دارند و به تنهایی می‌توانند بخشی از زیبایی محیط شما را تکمیل کنند. حال اگر بر روی آن‌ها از لوازم دکوری و زیبا استفاده کنید ، زیبایی محیط را تکمیل خواهید کرد.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که برخی از افراد شلف‌ها را در نزدیکی تلویزیون نصب کنید و برخی از لوازم پخش خانگی را بر روی آن‌ها قرار دهید.

فضای پشت مبل‌ها هم مکان بسیار مناسبی برای نصب شلف‌ها می‌باشد و زیبایی محیط را چند برابر می‌کند. مواردی که گفته شد همگی از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری در پذیرایی می‌باشد.

6. استفاده از شلف در اتاق خواب

یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، استفاده از آن در اتاق خواب می‌باشد. شلف‌ها در اتاق خواب علاوه بر زیبایی که دارند ، کاربردهای زیادی هم دارند.

می‌توانید با توجه به سلیقه خود محل مناسب برای نصب کردن شلف را مشخص کنید.

معمولا شلف‌ها را بر روی دیواری که در قسمت بالای تخت خواب قرار دارد نصب می‌کنند ، اما این قسمت ممکن است خطر داشته باشد و شلف و لوازمی که بر روی آن قرار دارند ، در اثر زلزله سقوط کنند.

پس بهتر است آن را بر روی دیوارهای دیگری نصب کنید که آرامش بیشتری هم داشته باشید.

به طور مثال دیوار کنار درب ، اگر اتاق دو پنجره دارد بین دو پنجره می‌توانید آن را نصب کنید و اگر آینه در اتاق خود دارید ، می‌توانید شلف را در قسمت زیرین آینه نصب کنید و از آن استفاده نمایید.

می‌توانید کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را بر روی شلف‌های اتاق خواب قرار دهید ، عروسک‌ها و مجسمه‌های تزئینی بر روی آن قرار دهید و …

 با توجه به مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری در اتاق خواب که گفته شد ، بدون شک اتاق خواب یکی از مناسب‌ترین قسمت‌ها برای نصب شلف می‌باشد.

7. استفاده از شلف در حمام و سرویس بهداشتی

می‌توان گفت که یکی دیگر از مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، استفاده از آن در حمام و سرویس بهداشتی می‌باشد که امروزه در بین مردم رواج یافته است.

به جرات می‌توان گفت که مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری در حمام و سرویس بهداشتی می‌باشد.

شلف دیواری دلفین مدل R-7012

کاربردهای شلف دیواری در حمام و سرویس بهداشتی به شرح زیر می‌باشند:

  • می‌توانید شلف را در قسمت پایینی آینه نصب کنید و برخی از لوازم مورد نیاز خود را بر روی آن قرار دهید.
  • با نصب کردن شلف در کنار دوش حمام می‌توانید لوازم مهمی مانند شامپو را بر روی آن قرار دهید که همواره در دسترس باشند.
  • از شلف‌های دیواری می‌توانید برای نگهداری حوله ، صابون و … استفاده کنید.
  • نصب شلف در حمام و سرویس بهداشتی می‌تواند جنبه‌ی تزئینی هم داشته باشد و لوازم دکوری خود را بر روی آن قرار دهید.
  • وجود شلف در حمام و سرویس بهداشتی به نظافت و پاکیزگی این محیط کمک می‌کند و نظم بیشتری به این محیط می‌دهد.

حال که با مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری آشنا شدید بهتر است برای خرید آن به مراکز معتبر مراجعه نمایید و شلف‌های با کیفیت و زیبایی خریداری نمایید.

شلف دیواری دلفین

شلف دیواری دلفین یکی از بهترین و محبوب‌ترین شلف‌های دیواری موجود در بازار می‌باشد که مقاومت بسیار بالایی دارد و در زیبایی نظیر ندارد. شلف‌های دیواری دلفین در انواع گوناگونی ساخته شده‌اند که هر کدام از آن‌ها برای محل خاصی ساخته شده‌اند.

بعد از آشنایی با مهم‌ترین موارد کاربرد شلف دیواری ، متوجه اهمیت این وسیله پرکاربرد در دکوراسیون منزل شدید و می‌توانید در قسمت‌های گوناگونی از منزل خود از آن استفاده کنید.

برای خرید شلف دیواری دلفین می‌توانید به صورت حضوری به مراکز معتبر دلفین مراجعه کنید یا اینکه به صورت مجازی به فروشگاه اینترنتی دلفین ایران مراجعه نمایید و بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *